Barton Hollow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» “I was dead until you found me, though I breathed. I was sightless, though I could see. And then you came... and I was awakened.”
Restaurant "Relax" - Page 3 EmptyСря Ное 05, 2014 5:37 pm by Adelaide Dyer

» Станете наши приятели
Restaurant "Relax" - Page 3 EmptyСря Авг 20, 2014 6:52 am by Briana Asher.

» Търся си другарче за РП
Restaurant "Relax" - Page 3 EmptyСъб Юни 28, 2014 1:45 pm by Alison

» Търся си половинка
Restaurant "Relax" - Page 3 EmptyЧет Юни 19, 2014 7:07 pm by Alison

» Bar "Tropic"
Restaurant "Relax" - Page 3 EmptyСря Юни 18, 2014 9:14 pm by Аримана

» Търся си другарче за ГИФ РП
Restaurant "Relax" - Page 3 EmptyВто Юни 17, 2014 10:44 pm by Adelaide Dyer

» My home
Restaurant "Relax" - Page 3 EmptyВто Юни 17, 2014 10:15 pm by Аримана

» Търся си друго
Restaurant "Relax" - Page 3 EmptyВто Юни 17, 2014 9:47 pm by Аримана

» A special day for a special someone <333
Restaurant "Relax" - Page 3 EmptyСъб Май 24, 2014 7:15 am by Adelaide Dyer

Екип
Restaurant "Relax" - Page 3 Amber_zpsfb0536d0
Miss Steele
Restaurant "Relax" - Page 3 Pkvvc9Ndk5yx_zps9102cbb7 Restaurant "Relax" - Page 3 Matt_zpscc776e3f
Mr. Grey
Restaurant "Relax" - Page 3 Doutzen_zpse7cdeaa2
Elizabeth.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 13 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 13 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 19, на Нед Апр 13, 2014 11:38 am

Restaurant "Relax"

3 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Restaurant "Relax" - Page 3 Empty Restaurant "Relax"

Писане by Christian Нед Апр 06, 2014 3:34 pm

First topic message reminder :

Restaurant "Relax" - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQL28rMJ-MTZVV7dMoJD4D3y8wTGRo4Inp4Vmd9veRKMUzUm8_8
Christian
Christian

Брой мнения : 592
Join date : 05.04.2014
Age : 35

Върнете се в началото Go down


Restaurant "Relax" - Page 3 Empty Re: Restaurant "Relax"

Писане by Mia Сря Май 14, 2014 6:40 pm

Пренебрегна факта, че той очевидно не разбираше много добре правилата на играта, но това беше само и единствено в неин плюс, като се имаше предвид, че още не беше започнала да лъже. След като видя картите му, осъзна че нейните бяха направо невероятни и щеше да запази триковете си за малко по-късно. Сега единствено се наслади на гледката, като една прелестна усмивка се появи на лицето й, докато той сваляше вратовръзката си. Да, хареса й и май той също го забеляза, но не каза нищо, просто го гледаше мълчаливо, пиейки шампанското.
- Не забравяй панталона – подсмихна се тя, докато той не свали и него.
Е, както сам се беше убедил, когато се събуди след промяната, и петте го бяха видели гол, макар че Кена вече знаеше какво се крие там. Въпреки всичко, тази тяхна игричка беше далеч по-забавна и да, имаше нещо общо с това, че сваляха дрехите си, но тръпката беше съвсем различна. Сякаш не го беше виждала гол и не знаеше какво се криеше под боксерките и ризата му … а под чорапите, направо изгаряше от желание да научи дали нямаше някой пръст в повече, за който после щеше да му се подиграва. Не, много се разлигави, дори и за на ум, затова се стегна малко и взе новораздадените карти, като го остави той да се занимава с това и така смъкна всякакви подозрения за измама.
Mia
Mia

Брой мнения : 100
Join date : 12.04.2014

Върнете се в началото Go down

Restaurant "Relax" - Page 3 Empty Re: Restaurant "Relax"

Писане by Loki Odinson Сря Май 14, 2014 6:55 pm

Оставих ризата да покрие слабините ми и разбърках пак картите.
- Това е проблема на покера. - заобяснявах, за да запълня неудобната тишина, която беше се появила с премахването на горните ми дрехи. - При него е повече късмет и по-малко лъжене. А късметът е точно това, което винаги не ми е достигало. Мисля, че причината е ясна на всички...
Въздъхнах и раздадох пет карти на всеки. Започвах да се чудя, дали не си изиграх лоша шега с тази игра. ПО-скоро бях се втурнал прекалено самонадеяно с големи залози. Беше глупаво от моя страна, първо да си мисля, че мога да я стресна с блъфове, и второ - че ще успея да постигна нещо с първото раздаване, особено, като видях ненормалното количество слаби карти.
Погледнах новите и се подсмихнах отново. По-добре да се усмихвах на всички карти, които ми се падаха, за да я изнервям. Нека си мисли, че този път е мой ред да махна нещо от нея.
- Смяна, мадам? - подхвърлих с лукав поглед над ръба на картите си.
Loki Odinson
Loki Odinson

Брой мнения : 83
Join date : 13.04.2014
Age : 34
Местожителство : Everywhere

Върнете се в началото Go down

Restaurant "Relax" - Page 3 Empty Re: Restaurant "Relax"

Писане by Mia Сря Май 14, 2014 7:17 pm

Усмихна се подигравателно не само на думите, ами и на реакцията му, когато видя собствените си карти. Очите му го издаваха повече, отколкото си мислеше, а първия трепет беше единствения важен, когато ставаше въпрос за покер. Хората реагираха различно, но неговите реакции бяха често срещани и за негово нещастие, лесно разчитани. Очевидно спадаше към графата на емоционалните хора, но съдейки по това, което беше чувала за него, всъщност беше по-добър в илюзиите, отколкото в самото лъжене. Това се оказа по-лесно, отколкото очакваше, най-вече след като вдигна картите си и с изненада видя два чифта от тройки и дами. Фасулска работа.
- Повтаряй си го, щом това те успокоява – пошегува се тя, макар и малко грубо, но какво пък … обичаше грубите игрички – Искам една.
Подаде му картата си, като го гледаше предизвикателно в очите, показвайки му че ни най-малко не се притеснява от него или от играта. Една лукава усмивка беше намерила място на красивото й лице, като се опитваше да го предизвика още малко, но и това щеше да стане, когато видеше новата карта, която той щеше да й даде. Беше сигурна в победата си, като наистина се замисли, че може би нямаше късмет, но дори и случая да беше обратен, тя отново щеше да го изравни със земята. Обичаше да се доказва и да доминира, а когато противника й беше самия Локи, удоволствието беше двойно.
Mia
Mia

Брой мнения : 100
Join date : 12.04.2014

Върнете се в началото Go down

Restaurant "Relax" - Page 3 Empty Re: Restaurant "Relax"

Писане by Loki Odinson Сря Май 14, 2014 7:27 pm

Замислено прегледах картите си и прехвърлих две за смяна протягайки после една на Мия. После се замислих и въздъхнах.
- Залагам ризата си, ти?
Играех по тънък лед, но се налагаше да запазя спокойствие на духа. Този път имаше по-добри шансове за победа, но не исках да се дъня още първия път. Започнах да потривам брадичка. Сега да видим...
- Не го казвам, за да се само успокоя - започнах неволно да се оправдавам. Защо ме въртеше така лошо на пръста си? Толкова ли бях злетясал през годините? Предполагам, че годините на провали в опитите си да постигна нещо, бяха накарали мозъка ми да закърнее. Ако смъртна жена ме обереше до шушка, не ми оставаше друга възможност, освен да се откажа, докато още имах боксерки. Можех да залагам обувки и чорапи, но се налагаше да се съобразявам с нищожната сума, която представляваха. Всъщност, колко ли струваха чорапите в голия покер? И какво се разсейвах.
- Залагам риза и чорапи... и обувки.
Щях да се хвърля напред със същия блъф, карайки я да си мисли, че това е същия номер, направен на ново.Инерцията убиваше доста по-добре, от силата.
Loki Odinson
Loki Odinson

Брой мнения : 83
Join date : 13.04.2014
Age : 34
Местожителство : Everywhere

Върнете се в началото Go down

Restaurant "Relax" - Page 3 Empty Re: Restaurant "Relax"

Писане by Mia Чет Май 15, 2014 4:11 pm

Уау … беше доста самоуверен, чак я накара да се замисли какви ли карти имаше, след като беше готов да остане само по боксерки. Все пак не каза нищо, а продължи да го гледа с онази закачлива усмивка, докато вдигаше картата си. Никога не поглеждаше към него или на някъде, където можеше да й види очите, докато поглеждаше за пръв път картите си. Погледа й винаги беше надолу, така че да скрие реакцията си, но след като вече беше заложил толкова много, нямаше защо да се притеснява, че щеше да го изплаши. Дойде й още една тройка, което направи картите й невероятни, без да й се налага да лъже и чак се зачуди какво става. Да не би той да се опитваше да си вкара по-хубави карти, но да е толкова зле с тях, че вместо на себе си, да ги даваше на нея.
- Роклята и обувките – каза първоначално тя, като видя че той продължаваше да я гледа и май нямаше да мине така тънко – Добре де и сутиена – е защо все още я гледаше така, нима неговите чорапи бяха по-ценни – Какво и той крие две неща.
Това май успя да го навие, а и ако паднеше, не искаше да е на нула. Щеше да запази поне бикините си, но не и гордостта, която щеше да бъде силно накърнена, ако той спечелеше, но тъй като винаги бързаше да залага първи, на него се падаше и честта да си показва картите пръв. Мия само се надяваше, че щеше да има достатъчно време да промени нещата, без той да обърне внимание, макар че силно се съмняваше, че ако я хванеше да мами, щеше да й счупи някой крайник или нещо подобно.
Mia
Mia

Брой мнения : 100
Join date : 12.04.2014

Върнете се в началото Go down

Restaurant "Relax" - Page 3 Empty Re: Restaurant "Relax"

Писане by Loki Odinson Пет Май 16, 2014 4:18 pm

Лицето ми се пропука в мрачна усмивка. върха на езика ми неволно се подаде и плъзна закачливо по левия ъгъл на устните ми. Погледнах отново какво има в ръцете ми после очите ми грейнаха страховито.
- Добре, че чорапите се броят - промърморих с леко задоволство и мъркащи нотки, сякаш предвкусвах нечия нежна ласка...
Свалих спокойно картите си и насочих очи към лицето ѝ. Светлината на преминаващите улични лампи и автомобили не можеха да скрият вдигнатите ѝ вежди, деликатно подчертани с лек грим. Преминаващата светлина правеше лицето ѝ още по-хубаво и доста по-загадъчно. Щеше да е далеч по-малко забавно да видя лицето ѝ на нормална светлина, когато картите ми се разкриха.
Три дами с ветрила - пика, купа и каро и две валета - пика и спатия, деловите си разменяха погледи от картите, сякаш се срещаха на бал, на който е забранен да имаш крака. Лицата бяха само стилизирани и силно окарикатурени от художника. Трудно беше да се бие такава ръка. Никой не биеше Локи вечно.
Loki Odinson
Loki Odinson

Брой мнения : 83
Join date : 13.04.2014
Age : 34
Местожителство : Everywhere

Върнете се в началото Go down

Restaurant "Relax" - Page 3 Empty Re: Restaurant "Relax"

Писане by Mia Пет Май 16, 2014 6:13 pm

Разбира се, Мия не се притесняваше от нищо, тъй като можеше съвсем спокойно да промени картите в ръката си, но нищо не й пречеше и да се съблече. Странното беше, че до сега нито бе лъгала, нито бе свалила нещо от себе си, а ето че противника й правеше и двете. Тя гледаше с недуомление ту неговите, ту своите карти, като искаше да се убеди, че очите не я лъжеха, преди да се е изложила напълно. Но не, той открито лъжеше и дори не можеше да го направи като хората, което я накара да се засмее, но тя все пак успя да се овладее. Не искаше да си помисли, че му се подиграва, макар че случая най-вероятно щеше да бъде точно такъв.
- Правило номер едно при всяка игра – каза тя, докато сваляше картите си – Кой лъже, не печели!
Остави го да сравни картите и едва ли щеше да му отбегне от погледа, че имаше два дами пика. Работата обаче беше там, че той беше единствения, който можеше да накара нещо да изглежда такова, каквото не е, а в случая една карта да бъде друга. Нашата красавица можеше да сложи картата под сладкото си дупе и да я използва по-късно, но нямаше подобни способности. Налагаше й се да лъже по стария начин, а той не стига, че имаше подобни сили, ми и дори не можеше да ги използва като хората. Да не би сам да желаеше да се съблече още по-бързо?
- Съжалявам, но ще се наложи да приемем това като фал от твоя страна – каза толкова доволна от себе си тя, като го погледна собственически, сякаш беше спечелила не само дрехите му, но и самия него – Плащаш като загубил или се прибираш сам, без кола и без дрехи – макар че и в двата случая щеше да се прибере гол, тя поне му даваше възможност да го направи с малко достойнство, а именно криейки се в колата.
Mia
Mia

Брой мнения : 100
Join date : 12.04.2014

Върнете се в началото Go down

Restaurant "Relax" - Page 3 Empty Re: Restaurant "Relax"

Писане by Loki Odinson Пет Май 16, 2014 6:23 pm

Усмивката ми въобще не се промени. Леко протегнах ръка напред и докоснах нейните карти. Чу се тихо съскане и едва доловим зелен дим обви картите за миг, преди да се превърнат в десетка, две двойки и две валета.
- Измамата е това, в което съм най-способен, милейди. - подхвърлих със задоволство и прибрах картите от двама ни.
- Това не беше раздаване, по-скоро беше лека демонстрация на способностите ми. Когато си Богът на лъжите, хората очакват от теб да лъжеш. До толкова, че свалят гарда, за собствените си действия. Тогава им даваш да се залъжат сами и с това играта приключва.
Заразбъквах отново карите, без да отделям очи от нейните, в които разпознавах както изненада и неверие, така и известна доза гняв.
- Точно за това исках да играем покер. Игра на късмета, през която непрекъснато щях да мрънкам, колко съм зле с късмета. Докато в действителност държа всеки един от конците...
Гласът ми премина в хубаво мъркане, в унисон със двигателя. Леко докоснах бутона в страни от главата си и подметнах:
- Карл... ако обичаш, започни да обикаляш града на посоки. С дамата желаем да се повозим.
Усмивката ми премина в нещо по-студено. Гримаса на хищно задоволство.
- Очертава се дълъг път пред нас. Надявам се да си готова за приключение.
Loki Odinson
Loki Odinson

Брой мнения : 83
Join date : 13.04.2014
Age : 34
Местожителство : Everywhere

Върнете се в началото Go down

Restaurant "Relax" - Page 3 Empty Re: Restaurant "Relax"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите