Barton Hollow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» “I was dead until you found me, though I breathed. I was sightless, though I could see. And then you came... and I was awakened.”
Bar "Tropic" EmptyСря Ное 05, 2014 5:37 pm by Adelaide Dyer

» Станете наши приятели
Bar "Tropic" EmptyСря Авг 20, 2014 6:52 am by Briana Asher.

» Търся си другарче за РП
Bar "Tropic" EmptyСъб Юни 28, 2014 1:45 pm by Alison

» Търся си половинка
Bar "Tropic" EmptyЧет Юни 19, 2014 7:07 pm by Alison

» Bar "Tropic"
Bar "Tropic" EmptyСря Юни 18, 2014 9:14 pm by Аримана

» Търся си другарче за ГИФ РП
Bar "Tropic" EmptyВто Юни 17, 2014 10:44 pm by Adelaide Dyer

» My home
Bar "Tropic" EmptyВто Юни 17, 2014 10:15 pm by Аримана

» Търся си друго
Bar "Tropic" EmptyВто Юни 17, 2014 9:47 pm by Аримана

» A special day for a special someone <333
Bar "Tropic" EmptyСъб Май 24, 2014 7:15 am by Adelaide Dyer

Екип
Bar "Tropic" Amber_zpsfb0536d0
Miss Steele
Bar "Tropic" Pkvvc9Ndk5yx_zps9102cbb7 Bar "Tropic" Matt_zpscc776e3f
Mr. Grey
Bar "Tropic" Doutzen_zpse7cdeaa2
Elizabeth.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 19, на Нед Апр 13, 2014 11:38 am

Bar "Tropic"

3 posters

Go down

Bar "Tropic" Empty Bar "Tropic"

Писане by Alexandra Steele Вто Апр 08, 2014 7:06 pm

Bar "Tropic" Underseas-like-Bar-Freshome03
Alexandra Steele
Alexandra Steele
Admin

Брой мнения : 882
Join date : 05.04.2014

https://bartonhollow.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Bar "Tropic" Empty Re: Bar "Tropic"

Писане by Аримана Вто Юни 17, 2014 9:24 pm

Горещ въздух пусти улици,това е обичайната картинка късно вечер.Повечето хора по това време се готвят да си лягат,но не и аз.Аз бях готова да лудувам цяла нощ.
След като си взех ободряващ душ се разрових из гардероба да открия нещо подходящо за вечерта.След дълго търсене и пробване на всички дрехи на-накрая си избрах нещо.Хубави къси панталонки,едно потниче и обувки на ток.
Сега бе време за грима то беше лесен само 1 час ми отне.Когато бях готова взех колата и запрашх към любимата ми дискотека.
Щом пристигнах забелязах че нямаше много хора както отвън така и отвътре.Лесно стигнах до бара,седнах и си поръчах:
-Уиски с лед,моля.-казах на бармана и зачаках.
Аримана
Аримана

Брой мнения : 18
Join date : 20.04.2014

Върнете се в началото Go down

Bar "Tropic" Empty Re: Bar "Tropic"

Писане by Derek. Вто Юни 17, 2014 9:35 pm

Вечер обикновено беше време за купони, но аз не бях от тези, които излизаха нощ след нощ, търсейки, без дори да знаят какво. Разбира се, при мен също обаче си имаше изключения - ето как и се озовах в един от баровете на града тази вечер. Бях в скапано настроение. Или по-скоро непукистко - не ме интересуваше нищо и никой. А какъв по-добър начин да поправя това от няколко чаши хубав алкохол?
Обръщайки втората си чаша с двоен, чист скоч, индикирах с ръка на бармана да ми сипе нов. Обръщайки се встрани, забелязах как русо момиче седна на бара до мен, след което вниманието ми отново беше насочено към празната чаша пред мен, представлявайки единствения, но и огромен проблем за мен в момента. Изчаквайки служителя на бара да приготви питието на новодошлата, го погледнах очаквателно. Искаше ми се да избутам празната си чаша по плота към него, така че по-скоро да я замени с пълна, но се въздържах и си наложих да се контролирам. Поне малко, де. Имах намерението да погълна известно количество алкохол, което да повдигне настроението ми, оправяйки го, след което щях да се отправя на освежаваща среднощна разходка из улиците на града, когато бяха пусти и нямаше никой.
Derek.
Derek.

Брой мнения : 728
Join date : 13.04.2014

Върнете се в началото Go down

Bar "Tropic" Empty Re: Bar "Tropic"

Писане by Аримана Вто Юни 17, 2014 9:45 pm

Щом на-накрая питието ми беготово огпих голяма глътка от него,погледнах от двете ми страни и от дясно мъжът седящ до мен ми се стори доста привлекателен,но като чели се опитваше да се одави в алкохола.Бързо еда идея завъртя главата ми,защо да не помогна на бедния човец като го разсея от питието му и хвърля погледа си върху мен,мисля че съм по интересна играчка.
Обърнах се към младеа и казах:
-Потопи още малко лицето си в чашата и ще ти трябва шнорхел сладурче.
Аримана
Аримана

Брой мнения : 18
Join date : 20.04.2014

Върнете се в началото Go down

Bar "Tropic" Empty Re: Bar "Tropic"

Писане by Derek. Вто Юни 17, 2014 9:56 pm

Потиснах смеха, предизвикан от думите на непознатата, пристигнала преди малко и седяща от едната ми страна на бара. Извръщайки поглед към нея, целенасочено вдигнах току що поставената пред мен нова чаша със скоч и след като отпих солидна глътка, индикирах мястото около нас с ръка, все още държаща чашата. Повдигайки вежди, казах просто
-Ако не си забелязала, явно на целия бар ще му трябва шнорхели.
Потискайки вълната на смях под звука на нещо от сорта на "пфф", се изкашлях, преди отново да надигна чашата към устните си. Може би най-вече алкохола говореше, но ако тя не съзнаваше къде се намирахме, то за мен си беше ясно - хората идваха тук да пият, нали така? Или аз се бърках и се бяхме озовали на друг вид събиране ..
-За някой, който дори не е човек, си забавна, сладурче.
Натъртвайки нейното обръщение накрая, се усмихвах без да я поглеждам. Едничката способност, която сам бях развил по време на тренировките си, беше да усещам винаги когато някой със същата дарба като моята е наблизо. А факта, че нейната беше поне двойно по-мощна от моята, или поне така усещах, значеше, че тя не е прост човек като мен.
Derek.
Derek.

Брой мнения : 728
Join date : 13.04.2014

Върнете се в началото Go down

Bar "Tropic" Empty Re: Bar "Tropic"

Писане by Аримана Вто Юни 17, 2014 10:05 pm

Хаха много смешно помислих си аз прави се на остроумен да видим докъде ще стигне с това.Аз нямах намерение да се отказвам и щах да се боря до самия край,ако трябва ще стоя цяла нощ.Знаех че колкото и да се е напил това което изках щеше да го свърши отлично,а щом го направи ще свърши като другите преди него.Но сега трябваше да му покажа колко съм мила с такива като него.
-Да съм забавна не знам но за други неща съм неповторима.-усмихнах се лукаво и продълих
-Ако не вярваш мога да ти докажа,пък и мисля че съм по-добра компания от питието ти.-дръпнах му питието от ръката като на нейно място поставих ръката си и леко се приблиих.
Аримана
Аримана

Брой мнения : 18
Join date : 20.04.2014

Върнете се в началото Go down

Bar "Tropic" Empty Re: Bar "Tropic"

Писане by Derek. Вто Юни 17, 2014 10:15 pm

Подсмихнах се на първия й коментар, който определено звучеше самоуверено. Когато обаче тя застана между мен и чашата ми, усмивката ми угасна и развеселението се стопи - тя да ме разделя от скоча ми? Огромна грешка. Пускайки ръката й, погледа ми затърси чашата ми наново и когато я намерих, отпих и наклонил леко глава отвърнах
-Сладурче, няма по-добра компания от мен и чашата ми алкохол.
Смигнах й, но беше по-скоро студено. Все пак, беше ми станало ясно какво целеше. Да съм й играчка? Нямах особено желание за това, обаче. Извръщайки глава към останалата част от бара, посочих другите посетители в него от нас двамата и вметнах
-Защо не си избереш друг, с когото да се позабавляваш и след това да не се видите повече? Аз лично предпочитам скоча си - с него поне се забавляваме редовно, та не бих се отказал от стабилната му компания.
Извръщайки се отново към бармана, му поръчах направо цяла бутилка, но този път насочих чашата си към него, за да може да сипе в нея, след като безмълвно бях оформил и думата "лед". О, да - питието наистина щеше да оправи вечерта ми.
Derek.
Derek.

Брой мнения : 728
Join date : 13.04.2014

Върнете се в началото Go down

Bar "Tropic" Empty Re: Bar "Tropic"

Писане by Аримана Вто Юни 17, 2014 10:25 pm

Явно този простосмъртен си нямаше и на идея с кого се е захванал и че щом реша че с наго ще прекарам вечерта така и ще стане.Но може би образа на лека ена не минаваше при него и затова реших да сменя малко тактиката.
Все пак иска алкохол много алкохол тогава ще си го получи.Станах от стола и отигох зад бара.Бармана ме гледаше странно но само с един поглед и то бе омаян  и не ми каза нито дума.Свалих токчетата за да ми е по удобно и казах на непознатия:
-Колко алкохол искаш,кажи бройка и ще го имаш без пари-усмихнах се и му намигнах леко.
-Слушам те тази вечер съм на кеф и ще ти изпълня това голямо твое желание.Но помни имаш право само на едно желание.
Аримана
Аримана

Брой мнения : 18
Join date : 20.04.2014

Върнете се в началото Go down

Bar "Tropic" Empty Re: Bar "Tropic"

Писане by Derek. Вто Юни 17, 2014 10:38 pm

Смеха ми този път отекна из бара, макар и да не се чу особено заради музиката, която не беше силна, но все пак го заглуши. Да наблюдавам как русата се опитваше да ме съблазни, само и само да й лазя в краката и да не я видя повече, когато й доскучее, определено не беше нещо, на което ставах свидетел всеки ден. Или всяка вечер, както беше в случая. Извръщайки се към нея, съвсем леко погалих челюстта й с показалец, докосването едва усещащо се. Накланяйки се към нея, прошепнах тихо, но ясно в ухото й
-Какъв съм късметлия само, че ще ми изпълниш желание ..
Вдишвайки, усетих парфюма й от близостта й придадох на гласа си замислен тон
-Хмм, да видим сега .. в такъв случай желанието ми е да ме оставиш насаме с питието ми и да си набележиш друга мишена, с която без съмнение ще имаш по-голям успех. Ухаеш божествено, между другото, но плюсовете при теб приключват дотам, прав ли съм?
Дръпвайки се рязко от нея, грабнах шишето и напълних чашата си с повече от приетото количество алкохол, разклащайки леда в чашата си. С малко повече късмет, тя наистина щеше да изпълни желанието ми .. Забавно.
Derek.
Derek.

Брой мнения : 728
Join date : 13.04.2014

Върнете се в началото Go down

Bar "Tropic" Empty Re: Bar "Tropic"

Писане by Аримана Сря Юни 18, 2014 6:51 am

-Искаш да те оставя на мира,ок.Но да ти кажа много си скучен,всеки на твое място би се възползвал добре.
Погледнах го в очите и за миг прочетох мислите и чувствата му.Едно име кънтеше в мислите му.Сега ми стана ясно защо ме отблъскваше и защо бе решил да се одави в алкохола който се лееше в бара като вода.Тъй като съм зла не усещам съпричасност но това което са му причинили е било гадно много гадно,от тази болка един демон може да се храни с години.Усетих че иска възмездие но с неговите прости силици до некъде нямаше да успее.Нещасникът който търсеше е много по селен и ще го смачка.Познавах злото само като  погледнех някого в очите,те ми казваха дали ще му се отдаде или не.А непознатият симпатяга определено бе готов да се отдаде на тази част от себе си.
-Е аз ще тръгвам има да издирвам един лош тип на име Джей-намигнах му.
След което хвърлих обувките си през бара и презкочих самия бар.
Аримана
Аримана

Брой мнения : 18
Join date : 20.04.2014

Върнете се в началото Go down

Bar "Tropic" Empty Re: Bar "Tropic"

Писане by Derek. Сря Юни 18, 2014 4:47 pm

Вълна на ярост ме заля, когато чух последните й думи. Само че те само потвърдиха това, което вече мислех за нея - искаше да си играе с мен? Е, нека си поиграем тогава. Все пак не напразно казваха "Внимавай какво си пожелаваш, защото може и да го получиш". Оставяйки със съжаление чашата си на бара до бутилката скоч, към която смятах да се върна малко по-късно, се изправих след нея. Хващайки я за тила, както стоеше от другата страна на бара, впих устните си в нейните. Целувката беше дива, но предполагах, че именно това щеше да й хареса. Не че ме интересуваше кой знае колко, де. Дръпвайки се от нея, казах тихо, но ясно и отчетливо до самото й лице
-Сладурче, не те съветвам да натискаш бутоните ми. Доста повече ти отива да се правиш на добричка и да изпълняваш желания.
Смигнах й, след което я пуснах и съвсем небрежно се върнах до мястото си на бара, надигайки чашата си със скоч. Поглеждайки я за последен път, вметнах съвсем небрежно
-Оу, да, и успех с търсенето.
Повдигайки рамене, погледа ми се отправи обратно към чашата, която отново напълних с алкохол, хващайки шишето до нея.
Derek.
Derek.

Брой мнения : 728
Join date : 13.04.2014

Върнете се в началото Go down

Bar "Tropic" Empty Re: Bar "Tropic"

Писане by Аримана Сря Юни 18, 2014 6:08 pm

Не мога да отрека че целувката си я бивашеуно нищо повече.Явно той бе повече момче отколкото мъж.Щом се отдръпна и чух какво има да ми казва се подсмихнах леко.Знаех че най-накрая той искаше да играем и затова щях да остана още малко.
Обърнах се и застанах до него,и нежно прошепнах в ухото му.
-Миличък ако беше истински мъж вече щах се разтичам на бара по тебно ти не си.-пуслах леко ръката си по бедрото му докъто казвах това,а след като свърших с думите я махнах.
Аримана
Аримана

Брой мнения : 18
Join date : 20.04.2014

Върнете се в началото Go down

Bar "Tropic" Empty Re: Bar "Tropic"

Писане by Derek. Сря Юни 18, 2014 8:31 pm

Погледът ми насочен към чашата в ръката ми, смеха ми отново текна из бара. Разклащайки леда в чашата, нито едно мускулче по мен не трепна след думите й.
-Ами тогава защо не отидеш да си намериш истински мъж, с който да си поиграеш, вместо мен? Признавам, това би ощастливило вечерта ми.
Повдигайки рамене, отново се усмихнах, надигайки чашата. Ако това й беше играта, то не бях впечатлен. Нито пък заинтересован. Освен това прекаления грим по лицето й разваляше гледката, така че дори нямах желание да се обръщам към нея. Изваждайки солидна сума пари от джоба си, ги оставих до чашата си и вземайки бутилката с мен, се изправих и въпреки погълнатото количество алкохол, със сравнително стабилна крачка се насочих към изхода на бара.
Derek.
Derek.

Брой мнения : 728
Join date : 13.04.2014

Върнете се в началото Go down

Bar "Tropic" Empty Re: Bar "Tropic"

Писане by Аримана Сря Юни 18, 2014 9:14 pm

Явно тази вечер щях да остана без вечерия,което бе доста гадно.Имах нужда от енергията на болката в негоа и трябваше да овелича злото в него,а това няма как да стане без полов акт.За съжаление така ме бе създал моя баща да нася злото чрез разврат.Най-много ме е яд на това че в него съзрях бъдещ демон,с малко моя помощ щеше да е страхотен слуга на злото,но явно нямаше как да го убедя да мине на тази страна.
Платих си питието и аз се насочих към изхода.Но на изхода когато пак се засякохме погледнах го и казах:
-Жалко е че си се отдал на алкохала щеше да си страхотен злоей-усмихнах се и обърнах главата си.
Аримана
Аримана

Брой мнения : 18
Join date : 20.04.2014

Върнете се в началото Go down

Bar "Tropic" Empty Re: Bar "Tropic"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите