Barton Hollow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» “I was dead until you found me, though I breathed. I was sightless, though I could see. And then you came... and I was awakened.”
A special day for a special someone <333 EmptyСря Ное 05, 2014 5:37 pm by Adelaide Dyer

» Станете наши приятели
A special day for a special someone <333 EmptyСря Авг 20, 2014 6:52 am by Briana Asher.

» Търся си другарче за РП
A special day for a special someone <333 EmptyСъб Юни 28, 2014 1:45 pm by Alison

» Търся си половинка
A special day for a special someone <333 EmptyЧет Юни 19, 2014 7:07 pm by Alison

» Bar "Tropic"
A special day for a special someone <333 EmptyСря Юни 18, 2014 9:14 pm by Аримана

» Търся си другарче за ГИФ РП
A special day for a special someone <333 EmptyВто Юни 17, 2014 10:44 pm by Adelaide Dyer

» My home
A special day for a special someone <333 EmptyВто Юни 17, 2014 10:15 pm by Аримана

» Търся си друго
A special day for a special someone <333 EmptyВто Юни 17, 2014 9:47 pm by Аримана

» A special day for a special someone <333
A special day for a special someone <333 EmptyСъб Май 24, 2014 7:15 am by Adelaide Dyer

Екип
A special day for a special someone <333 Amber_zpsfb0536d0
Miss Steele
A special day for a special someone <333 Pkvvc9Ndk5yx_zps9102cbb7 A special day for a special someone <333 Matt_zpscc776e3f
Mr. Grey
A special day for a special someone <333 Doutzen_zpse7cdeaa2
Elizabeth.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 11 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 11 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 19, на Нед Апр 13, 2014 11:38 am

A special day for a special someone <333

2 posters

Go down

A special day for a special someone <333 Empty A special day for a special someone <333

Писане by Adelaide Dyer Пет Май 23, 2014 10:00 pm

Честит рожден ден, мили мой :*
Това не бе най-оригиналната ми идея за този ден, нито пък това, което реално имах желание да направя, но просто нямах време да довърша онова, което ми се въртеше из главата, а тъй като искам да съм сред първите, които ще ти честитят рождения ден.. Май това е единственият ми вариант в момента, въпреки че имаше и още един, който е много по-шантав, но малко дързост не ми достигна, за да го осъществя ;д
Ако желаеш, него ще ти го споделя на лично, а сега по същество...

Не знам дали има нещо, което да ти кажа и което вече не съм споменала през последните дни. Знаеш, че си специален; знаеш, че си едно прекрасно нещо в живота ми и определено се надявам, че съм те накарала да разбереш, че си и прекрасна личност, така че на първо време не променяй този факт!  Продължавай да радваш както мен, така и най-близките си, приятелите си и всички, които те познават. Пожелавам ти здраве, късмет, щастие, сбъднати мечти и много любов, но това по-скоро в кръга на формалностите, защото обикновено това се пожелава при такива поводи...

И спирам до тук, защото вече не знам какво повече да кажа, но определено не мисли, че това е последното, което имам като изненада за теб. Това дори не мога да го нарека по този начин. Просто в момент, когато най-малко очакваш, ще има и още нещо.. Нужно ти е единствено търпение ;д

Оу, и забравих; този път аз ще опитам да се изразя без думи ;д -  cuddle
Adelaide Dyer
Adelaide Dyer

Брой мнения : 851
Join date : 13.04.2014

Върнете се в началото Go down

A special day for a special someone <333 Empty Re: A special day for a special someone <333

Писане by Derek. Съб Май 24, 2014 6:57 am

Ехе, благодаря ти много, скъпа моя :**
Да тии кажа, изразяването без думи мии хареса най-много.. ;дд :**
Derek.
Derek.

Брой мнения : 728
Join date : 13.04.2014

Върнете се в началото Go down

A special day for a special someone <333 Empty Re: A special day for a special someone <333

Писане by Adelaide Dyer Съб Май 24, 2014 7:15 am

То винаги е най-хубаво :* ;д
Adelaide Dyer
Adelaide Dyer

Брой мнения : 851
Join date : 13.04.2014

Върнете се в началото Go down

A special day for a special someone <333 Empty Re: A special day for a special someone <333

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите