Barton Hollow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» “I was dead until you found me, though I breathed. I was sightless, though I could see. And then you came... and I was awakened.”
Rosalie Hale - This story doesn't have a happy ending EmptyСря Ное 05, 2014 5:37 pm by Adelaide Dyer

» Станете наши приятели
Rosalie Hale - This story doesn't have a happy ending EmptyСря Авг 20, 2014 6:52 am by Briana Asher.

» Търся си другарче за РП
Rosalie Hale - This story doesn't have a happy ending EmptyСъб Юни 28, 2014 1:45 pm by Alison

» Търся си половинка
Rosalie Hale - This story doesn't have a happy ending EmptyЧет Юни 19, 2014 7:07 pm by Alison

» Bar "Tropic"
Rosalie Hale - This story doesn't have a happy ending EmptyСря Юни 18, 2014 9:14 pm by Аримана

» Търся си другарче за ГИФ РП
Rosalie Hale - This story doesn't have a happy ending EmptyВто Юни 17, 2014 10:44 pm by Adelaide Dyer

» My home
Rosalie Hale - This story doesn't have a happy ending EmptyВто Юни 17, 2014 10:15 pm by Аримана

» Търся си друго
Rosalie Hale - This story doesn't have a happy ending EmptyВто Юни 17, 2014 9:47 pm by Аримана

» A special day for a special someone <333
Rosalie Hale - This story doesn't have a happy ending EmptyСъб Май 24, 2014 7:15 am by Adelaide Dyer

Екип
Rosalie Hale - This story doesn't have a happy ending Amber_zpsfb0536d0
Miss Steele
Rosalie Hale - This story doesn't have a happy ending Pkvvc9Ndk5yx_zps9102cbb7 Rosalie Hale - This story doesn't have a happy ending Matt_zpscc776e3f
Mr. Grey
Rosalie Hale - This story doesn't have a happy ending Doutzen_zpse7cdeaa2
Elizabeth.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 12 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 12 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 19, на Нед Апр 13, 2014 11:38 am

Rosalie Hale - This story doesn't have a happy ending

2 posters

Go down

Rosalie Hale - This story doesn't have a happy ending Empty Rosalie Hale - This story doesn't have a happy ending

Писане by Rosalie Пон Май 12, 2014 5:56 pm

Rosalie Hale - This story doesn't have a happy ending Tumblr_n3mfr0kSSI1rc81u2o4_500
Rosalie Hale|18/100|Vampire|FC: Nikki Reed

Would you like to hear my story? It doesn't have got a happy ending - but which of ours does? If we had happy endings, we'd be all under gravestones now.
Родителите ми бяха типични представители на средната класа. Баща ми имаше стабилна работа в някаква банка, нещо, което, сега съзнавам, го изпълваше със самодоволство. Охолството за него бе награда за таланта и усилената работа, не беше склонен да признава, че има и доза късмет. Възприемах всичко за даденост - в нашия дом Голямата депресия бе само досаден слух. Естествено виждах и бедни хора, онези, които нямаха нашия късмет. Баща ми беше внушил, че те сами са си виновни.
Задължението на майка ми беше да поддържа къщата в изрядно състояние и да се грижи за мен и двамата ми по-малки братя. Очевидно бях нейна любимка и основен приоритет. Не разбирах напълно, но все пак смътно съзнавах, че родителите ми не са доволни от това, което имаха, макар да беше многократно повече от онова, което притежаваха останалите. Искаха още. Имаха социални амбиции - може да се каже, че бяха социални кариеристи. Красотата ми се възприемаше като безценен дар. Виждаха в нея по-голям потенциал, отколкото аз самата.

В Рочестър живееше благородническо семейство - семейство Кинг, колкото и иронично да звучи. Ройс Кинг притежаваше банката, в която работеше баща ми, и почти всички други печеливши предприятия в града. Именно по такъв повод синът му Ройс Кинг Втори ме видя за първи път. Гласяха го да поеме контрол над банката и вече беше започнал да инспектира различните отдели. Два дни по-късно майка ми, уж случайно, забрави да приготви обяда на баща ми. Помня колко се изненадах, когато настоя да облека бялата си рокля от органза и да вдигна косата си на кок само за да прескоча до банката.
Тогава не забелязах Ройс да ме заглежда. Просто ме гледаха всички. Но същата вечер пристигнаха първите рози. Всяка вечер, докато ме ухажваше, той ми изпращаше букет рози. Стаята ми преливаше от тях. В един момент миришех на рози, когато излизах от вкъщи.

Беше тъмно, уличните лампи вече светеха. Не бях осъзнала колко късно е станало. И беше студено. Много студено за края на Април. Сватбата беше само след седмица и докато крачех към къщи, се тревожех за времето, помня го съвсем ясно. Помня всяка подробност от тази нощ. В началото се бях вкопчила с всичка сила в спомените ... Не мислех за нищо друго. И затова помня точно това, а толкова много други приятни спомени са избледнели напълно...
Да, тревожех се за времето... не ми се искаше да местим сватбата на закрито... Бях на няколко пресечки от къщи, когато ги чух. Неколцина мъже под една счупена улична лампа, които се смееха на висок глас. Пияни. Съжалих, че се бях помолила баща ми да ме посрещне, но разстоянието бе толкова кратко, че ми се бе сторило глупаво. И тогава той ме повика по име.
"Роуз!" - изкрещя и останалите се разхилиха глупаво.
Не бях съзнала, че са така добре облечени. Беше Ройс с неговите приятели, все синове на богаташи.
"Ето я моята Роуз!" - крещеше Ройс, смееше се и звучеше точно толкова глупаво, колкото и останалите. - Закъсняваше. Студено ни е, накара ни да те чакаме толкова дълго."
Никога не го бях виждала пиян. По някоя и друга наздравица по празненствата. Беше ми казвал, че не обича шампанското. Но тогава не бях съзнала, че предпочита далеч по-силни неща.


Лежах на платното и чаках да умра. Беше студено, но болките бяха толкова силни, че се изненадах, че изобщо усещам студа. Започна да вали сняг и аз се запитах защо не умирам. Нямах търпение, исках смъртта да сложи край на болката. Ролкова се бавеше...
Тогава ме намери и Карлайл. Надушил кръвта и тръгнал да провери какво става. Смътно помня колко се подразних, когато се надвеси над мен в опит да ме спаси.
Губех съзнание, но внезапно нещо остро ме вряза: шията ми, китките ми, глезените ми. Крещях от ужас - реших, че ги е довел да продължат да ме изтезават. После в тялото ми пламна огън и вече нищо друго нямаше значение.

Убих пет души. Ако изобщо могат да се нарекат човеци. Но се постарах да не пролея кръвта им - знаех, че в противен случай няма да устоя, а не исках да погълна каквото и да било от тях, нали разбираш.
Оставих Ройс за последен. Тогава влозих много театралност. Беше детинско, признавах. Носех булченска рокля, която бях откраднала специално за случая. Започна да пищи като ме видя. Тази нощ много пищя. Добре че го оставих за накрая - умеех да се контролирам по-добре, да действам по-бавно.
Ако може да смените името ми на Rosalie
Rosalie
Rosalie

Брой мнения : 7
Join date : 12.05.2014

Върнете се в началото Go down

Rosalie Hale - This story doesn't have a happy ending Empty Re: Rosalie Hale - This story doesn't have a happy ending

Писане by Alexandra Steele Пон Май 12, 2014 6:31 pm

Oдобрена си :) приятна игра
Alexandra Steele
Alexandra Steele
Admin

Брой мнения : 882
Join date : 05.04.2014

https://bartonhollow.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите