Barton Hollow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» “I was dead until you found me, though I breathed. I was sightless, though I could see. And then you came... and I was awakened.”
Before 7 months...  EmptyСря Ное 05, 2014 5:37 pm by Adelaide Dyer

» Станете наши приятели
Before 7 months...  EmptyСря Авг 20, 2014 6:52 am by Briana Asher.

» Търся си другарче за РП
Before 7 months...  EmptyСъб Юни 28, 2014 1:45 pm by Alison

» Търся си половинка
Before 7 months...  EmptyЧет Юни 19, 2014 7:07 pm by Alison

» Bar "Tropic"
Before 7 months...  EmptyСря Юни 18, 2014 9:14 pm by Аримана

» Търся си другарче за ГИФ РП
Before 7 months...  EmptyВто Юни 17, 2014 10:44 pm by Adelaide Dyer

» My home
Before 7 months...  EmptyВто Юни 17, 2014 10:15 pm by Аримана

» Търся си друго
Before 7 months...  EmptyВто Юни 17, 2014 9:47 pm by Аримана

» A special day for a special someone <333
Before 7 months...  EmptyСъб Май 24, 2014 7:15 am by Adelaide Dyer

Екип
Before 7 months...  Amber_zpsfb0536d0
Miss Steele
Before 7 months...  Pkvvc9Ndk5yx_zps9102cbb7 Before 7 months...  Matt_zpscc776e3f
Mr. Grey
Before 7 months...  Doutzen_zpse7cdeaa2
Elizabeth.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 19, на Нед Апр 13, 2014 11:38 am

Before 7 months...

2 posters

Go down

Before 7 months...  Empty Before 7 months...

Писане by Alexandra Steele Пон Апр 14, 2014 7:14 pm

Алармата иззвънява за по малко от секунда, почти моментално спряна от Алекс. Може да се каже, че тя не обичаше сутрините... Момичето отвори леко очи и светлината в стаята я ослепи. Тя стана от леглото си, олюля се леко и тръгна към банята. Може би от известното количество алкохол, който тя изпи снощи и факта, че я болеше главата или пък поради причината, че се разхождаше със затворени очи тя се удари във затворената врата на стаята. Е, поне това леко я събуди. Разтривайки челото си тя най-накрая успя да достигне до мивката и след като отвори вратичките на огледалото-шкаф изпи един аспирин. Изми си зъбите и лицето набързо и реши, че вече се чувства по добре. Върна се в спалнята си и погледна часовника – 08:30. Перфектно.
Отиде в кухнята с тениската на Крисчън, която беше любимата ѝ дреха за спане, когато той не беше при нея и изяде един йогурт. След това се върна при гардероба си, сложи си черен клин на адидас, обикновена черна тениска и суичър, който също беше на адидас. После обу червените си маратонки, взе си айпода, сложи си слушалкте и излезе да потича. Избра си някой по-енергичен плейлист и започна да препуска по улиците, запътвайки се към парка.
Чувстваше се свободна тичайки спокойно из града, но и малко като кобилка... Алекс беше на мнение, че е изключително смешна  и прилича на кон докато тича. Тя се усмихна сама на себе си, развеселена от странните си мисли, но тогава настроението й се помрачи.
На скоро една от най-близките ѝ приятелки беше умряла и почти всяко русокосо момиче ѝ напомняше на нея. Това беше още един такъв случай. Стийл понечи да изхвърли нежеланите, скръбни спомени, но тогава се загледа в лицето на момичето. Да, това беше нейната приятелка. Алекс зяпна от изумление...  Може би беше възможно. На скоро беше научила за света на свръхестественото и не искаше да повярва, че съществуват такива неща, но този път тя приветства тази мисъл. Може би тя беше дух?
-Аделайд!!! – Тя изпищя толкова силно, че всички, освен човекът, който тя назоваваше се обърнаха към нея – Аделайд! – още веднъж. И този път се затича към красивото момиче, което Алекс мислеше, че е нейната приятелка и  силно я прегърна.
Alexandra Steele
Alexandra Steele
Admin

Брой мнения : 882
Join date : 05.04.2014

https://bartonhollow.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Before 7 months...  Empty Re: Before 7 months...

Писане by Adelaide Dyer Пон Апр 14, 2014 8:38 pm

Значи така стояха нещата от другата страна… Очакваше повече. Вярваше, че душите отиваха в отвъдното, а там ги очакваше забрава и опиянение. Е, нейната сигурно бе покварена, щом месеци по-късно бе изплюта обратно на земята, изритана като мръсно коте, ако ви харесва повече… Така започна всичко.

Мразеше ги, мразеше ги всичките. Емоциите, които изпитваше я плашеха. Те бяха по-силни от нея и рядко успяваше да ги контролира. Тя не бе такава; не бе отмъстителна. Вярваше, че някъде отвъд човешките възможности имаше сила, която наказваше лошите. Нещо като душевна полиция, която наказваше онези, които бяха празни отвътре; хора без капка морал. Всички те бяха такива. Как бе могла да бъде такава глупачка? Как бе могла да не забележи толкова очевидна подробност относно обкръжението си? За всички тях животът изглеждаше като песен. Живееха сред лукс, който се срещаше по страниците на бляскави списания, обличаха дрехи, които мнозина не можеха да си позволят, а те ги сменяха само за един сезон, те получаваха всичко посредством връзки и за тях липсваха ограничения, а събитията, които организираха и посещаваха биваха обсъждани седмици наред, докато всички останали живееха в тяхната сянка, приемайки да бъдат наричани загубеняци и какво ли още не. Сега тя бе една от тях, защото нямаше как да се върне в онази бяла къща с подобен на градския парк двор и стриктни правила. Тя бе мъртва и животът изглежда продължаваше и след нея. Не, те не изглеждаха никак тъжни от загубата на дъщеря си, но пък и защо да бъдат… Все пак тя не бе родната им дъщеря. Тя бе просто онази, която винаги са искали и след като бяха задоволили тази потребност, те продължаваха напред. Така мислеше, дори да не бе истина. След нейната смърт семейство Честърфийлд се бе разпаднало и в момент къщата бе обитавана от духа на г-жа Честърфийлд, защото друго не бе останало от нея освен една черупка. Гласът в главата на Аделайд обаче имаше своя версия. Повтаряше ѝ я цяла вечер и в момента русокосата сляпо вярваше на всяка една от думите.
Липсата ѝ изглежда не засягаше никого. Приятелите, които имаше, изглеждаха доволни все едно тя никога не бе съществувала и мястото ѝ винаги им бе принадлежало, а хора като тях винаги получаваха своето. Не и този път…
Чуждото докосване до тялото ѝ я накара да спре. Кожата ѝ наелектризира от студените тръпки, които плъзнаха под нея. Мразеше да я докосват. Преди не бе така, но смъртта променяше доста неща.
- Коя си ти? – попита рязко, обръщайки се към момичето. Странно нещо бяха спомените… Помнеше лицата, които я бяха наранили, но не и онези, които имаха друга роля в живота ѝ.
Adelaide Dyer
Adelaide Dyer

Брой мнения : 851
Join date : 13.04.2014

Върнете се в началото Go down

Before 7 months...  Empty Re: Before 7 months...

Писане by Alexandra Steele Чет Апр 17, 2014 5:50 pm

Алекс подскочи като ударена от ток. Негостоприемността и злобата на момичето, което стоеше пред нея я изненадаха. Това не беше жизнерадостната й приятелка. Може би се беше объркала... Не. Тя бързо изхвърли тази мисъл от главата си и пусна момичето от прегръдките си.
Но все пак защо тя не я помнеше? Може би приятелката й просто се бе объркала за момент или пък след смъртта е изгубила спомените си. Момичето не разбираше, но щеше да се опита.
Въпреки това всичкото това със свръхестествените същества я плашеше. Не беше нормално. Не беше и възможно. Но все пак, ето я – едно момиче, чието погребение Алекс бе наблюдавала. Или може би просто не беше тя погребана? Може би всичките тези измислици с духовете си бяха само това – измислици. Начини да се плашат малките деца. Мислите на момичето прехвърчаха, опитвайки се да намери смислено обяснение как Аделайд беше тук. Може би просто в гроба й беше някое друго русо момиче, което изключително много приличаше на нея? Не, това не беше възможно. Нямаше начин. Нямаше и смисъл. Защо ѝ е да си инсценира смъртта?
Усещайки, че просто стои без да се движи от две минути, просто наблюдавайки момичето пред себе си и мислейки си налудничави неща блондинката реши, че вече ѝ беше време да проговори.
-Ами... Аз съм Алекс? Александра Стийл? Не ме ли помниш?
Прикривайки натъженото си изражение и леко плашещия поглед, който я караше да изглежда като човек, който трябва да затворят в лудница, тя се насили да се усмихне.
Това момиче беше станала приятелка на Стийл за такова кратко време. Някак си те се бяха сближили толкова много... Може би трябваше да разкаже на Аделайд някаква история включваща тях двете? Алекс наистина беше объркана и не знаеше какво да прави... Тя отново започна да наблюдава момичето пред себе си, чакайки каквато и да реакция.

P.S. извинявам се за не особено хубавия си и кратък пост ;д
Alexandra Steele
Alexandra Steele
Admin

Брой мнения : 882
Join date : 05.04.2014

https://bartonhollow.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Before 7 months...  Empty Re: Before 7 months...

Писане by Adelaide Dyer Съб Апр 19, 2014 10:21 am

Алекс? Нима името трябваше да ми бъде познато? Съдейки по погледа на русокосата – да. Някъде сред всички онези тъмни улички в главата ми трябваше да заблещука един фенер и бледата му светлина да ми припомни поне малка част от нашето запознанство или каквото там съществуваше като вид отношение помежду ни. Нищо подобно. Спомените ми обичаха да си играят на криеница и бяха наистина добри в тази игра. Често чувствах онази тъпа болка, причинена от безсмисленото упорстване. Вероятно отстрани изглеждаше странно, взирайки се в нея без да имам основателна причина, но пък и тя го правеше, така че предполагам никоя от двете не съзнаваше колко глупаво изглеждаме по средата на улицата. Денят на няколко души вероятно бе станал с една идея по-хубав след тази гледка, накарала ги да се усмихнат или дори засмеят, защото аз бих го направила и това нямаше да е продиктувана реакция от онази тъмна частица, чието присъствие не можех да обясня, но предполагам имаше право да е там. Никой не се връща от мъртвите просто така, без последици. Винаги имаше някаква цена.
Отворих и затворих уста, приличайки на риба на сухо. Честно казано се чувствах точно като такава. Прекаленото вглеждане из липсващите спомени в един момент се превърна във взиране в нищото. Всяка една мисъл се изпари и бих оспорила твърдението на Декарт, че мисленето води до съществуване, въпреки че имаше вероятност и той да е прав и реално да не съм чак толкова съществуваща, колкото си мислех. Проклятие! Той наистина бе прав. Дори когато не мислех, аз продължавах да мисля… В това нямаше кой знае какъв смисъл, нали?
Нов опит да кажа нещо, но този път един навлажних устни. Не бях сигурна, че имам какво да кажа. Как да ѝ кажа, че не помня нищо освен смъртта си и бегли части от погребението си? Всъщност помнех малко повече. Помнех лица и понякога дори тези на напълно непознати ми изглеждаха някак познати. Нещо ме привличаше към тези хора и съвсем случайно се отклонявах от пътя си, за да ги последвам с надеждата, че ще си спомня нещо. Рядко се получаваше.
- Извинявай.. Изглеждаш ми наистина позната, но наистина не помня откъде. – опитах да звуча по-спокойно и наистина съжалявах за грубото си отношение преди малко. – Ъм.. Искаш ли да поговорим някъде другаде?
Честно казано улицата не бе най-удачното място за подобен тип срещи…
Adelaide Dyer
Adelaide Dyer

Брой мнения : 851
Join date : 13.04.2014

Върнете се в началото Go down

Before 7 months...  Empty Re: Before 7 months...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите