Barton Hollow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» “I was dead until you found me, though I breathed. I was sightless, though I could see. And then you came... and I was awakened.”
Mia's mansion - Page 3 EmptyСря Ное 05, 2014 5:37 pm by Adelaide Dyer

» Станете наши приятели
Mia's mansion - Page 3 EmptyСря Авг 20, 2014 6:52 am by Briana Asher.

» Търся си другарче за РП
Mia's mansion - Page 3 EmptyСъб Юни 28, 2014 1:45 pm by Alison

» Търся си половинка
Mia's mansion - Page 3 EmptyЧет Юни 19, 2014 7:07 pm by Alison

» Bar "Tropic"
Mia's mansion - Page 3 EmptyСря Юни 18, 2014 9:14 pm by Аримана

» Търся си другарче за ГИФ РП
Mia's mansion - Page 3 EmptyВто Юни 17, 2014 10:44 pm by Adelaide Dyer

» My home
Mia's mansion - Page 3 EmptyВто Юни 17, 2014 10:15 pm by Аримана

» Търся си друго
Mia's mansion - Page 3 EmptyВто Юни 17, 2014 9:47 pm by Аримана

» A special day for a special someone <333
Mia's mansion - Page 3 EmptyСъб Май 24, 2014 7:15 am by Adelaide Dyer

Екип
Mia's mansion - Page 3 Amber_zpsfb0536d0
Miss Steele
Mia's mansion - Page 3 Pkvvc9Ndk5yx_zps9102cbb7 Mia's mansion - Page 3 Matt_zpscc776e3f
Mr. Grey
Mia's mansion - Page 3 Doutzen_zpse7cdeaa2
Elizabeth.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 19, на Нед Апр 13, 2014 11:38 am

Mia's mansion

4 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Mia's mansion - Page 3 Empty Mia's mansion

Писане by Alexandra Steele Нед Апр 13, 2014 10:28 am

First topic message reminder :

Mia's mansion - Page 3 Palm-Beach-Mansion-entry


Spoiler:
Alexandra Steele
Alexandra Steele
Admin

Брой мнения : 882
Join date : 05.04.2014

https://bartonhollow.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down


Mia's mansion - Page 3 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Mia Вто Май 06, 2014 12:46 pm

Най-накрая останаха насаме. Не че трябваше да чака, за да се случи нещо подобно, но не бе много сигурна дали момичетата не му досаждаха или наистина се наслаждаваше на компанията им. И все пак не можеше да отрече, че тя също желаеше да прекара малко време с него, макар и да бе доста по-различно от времето, което той искаше да прекара с момичетата й. За разлика от тях, Мия не възнамеряваше да нарушава добрите им „приятелски” отношения по какъвто и да е било начин. Затова и не го заблуждаваше с влюбени погледи и фръцкане около него, както правеше Кена. За тази работа си имаше хора.
- Бил ли си някога на пиршество, организирано от хора? – попита тя, като най-накрая наруши тишината, но още преди да й е отговорил, премина към по-важната част на въпроса – Понякога могат да бъдат доста интересни и приятни. Имам покана за подобно събитие, на което трябва да се появя и се надявах да бъдеш мой ескорт. Обещавам, че няма да ти е скучно.
Усмихна се галантно, не до толкова, че да изглежда отчаяна или молеща се, но достатъчно, че да му подскаже, че ще й бъде много приятно, ако той се съгласеше да я придружи. Разбира се, това беше част от плана й да го издигне на пиедестал, но все пак реши да не му го споделя, тъй като очакваше да е доста скептичен, когато чу думата „хора”. Нейните познати обаче не бяха обикновени хора и можеха да са в полза на всеки техен „приятел” и Ад за тези, които са решили да вървят срещу тях. За щастие, подобно на нея, Локи можеше да симулира симпатии, стига да получаваше някаква изгода.
- Добро утро! – чу се задъхания притеснен глас на Кена, която тъкмо се бе появила.
- Кена! – сопна се ядосано нашето момиче, като нямаше как да забележи, че не се бе сресала и измила още, а стоеше тук … най-вероятно се притесняваше за закъснението си, но и немарливият й вид беше непростим – Имаш нещо в косата – каза през зъби Мия, като момичето докосна главата си и осъзна, че косата й стърчеше в доста различни посоки.
Mia
Mia

Брой мнения : 100
Join date : 12.04.2014

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 3 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Loki Odinson Вто Май 06, 2014 1:08 pm

Погледнах я с учтиво озадачение и после се усмихнах. Искаше да иде някъде с мен? Искаше да ме изведе на нещо като вечеря. Логично. Ако останех още малко, дамите ѝ щяха да са под мой контрол, ако останеха под влиянието ми още известно време. Можеше и да не мисли за това. Но при всички положения, това въобще не беше чак такова страшно нещо да се поиска. Освен ако това не беше само върха на айсберга. Можеше и да е вярно. Можеше и да е само началото на друг потенциален план.
- Ама, разбира се - възкликнах изненадано, - Не виждам защо да е такъв проблем. Все пак, не ме караш да си отрежа лявата ръка или нещо подобно.
Пристигането на Кена беше неочаквано. Изглежда момичето беше адски притеснено, че е изтървало закуската. И ако съдех по пламъчетата в очите на Мия... Кена имаше доста основания за страх и притеснение. Присвих леко очи на тактичното мъмрене на домакинката, но напълно разбирах, че тя се сдържаше да не недоволства повече срещу Кена, само защото аз бях там:
- Мисля, че за това трябва да обвините мен, мадам - започнах галантно поглеждайки Миа с леко умолителен поглед, - Ако ме разбирате какво имам предвид.
Опитвах се да замажа положението, защото дори да бях подляр в много отношения, имах някакво чувство за чест. А и исках да я предпазя от потенциално мъмрене, ако не и нещо по-страшно.
Loki Odinson
Loki Odinson

Брой мнения : 83
Join date : 13.04.2014
Age : 34
Местожителство : Everywhere

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 3 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Mia Вто Май 06, 2014 1:24 pm

Никак не й хареса намесата му, но не можа да изрази недоволството си спрямо това. Ако беше ядосана на някой, който беше направил нещо грешно, най-вече ако беше от слугите или хората, живеещи в къщата й, имаше пълно право да го смъмри и какво ли още не, а гостът не трябваше да изявява каквито и да е претенции, но май сега нямаше да се получи. Не искаше да се кара с него, а доколкото забеляза, той беше готов да защити Кена, така че едва ли имаше някакъв избор, освен да остави нещата просто така. Но ако още веднъж я видеше в този вид, направо щеше да я изхвърли. В този дом имаше само перфектни жени, а според Мия перфектността беше въпрос на избор.
- Разбирам – каза все още недоволно тя, но все пак уважи старанието му – Кена, качи се в стаята си и се оправи – ето го и заповедния тон – Ще те чакаме след петнадесет минути в стаята на г-н Одисън.
Момичето напусна на секундата, докато все още имаше тази възможност и се втурна към спалнята си. Гостът можеше и да не знае каква ставаше Мия, когато не я слушаха, но малката определено беше наясно как седяха нещата. Нямаше никакво желание да си навлича гнева й отново, затова не й бе възразила нито веднъж последната половин година и нямаше никакво намерение да го прави. Но за щастие, красавицата не мислеше да е толкова лоша с Локи поради две причини – той не й беше в категорията и все пак беше тук, за да го носят на ръце, а не да се създават конфликти.
- Извинявам се за това – каза най-накрая тя, след като й поотмина – Обичам реда и не мога да се сдържа, когато бива нарушен.
Mia
Mia

Брой мнения : 100
Join date : 12.04.2014

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 3 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Loki Odinson Вто Май 06, 2014 1:36 pm

Разперих ръце примирително. Отношението към подчинените беше нещо, което уважаваха и в Деветте Свята. На едни места по-добре, на други - по-зле в зависимост от феодалния ред. Например Земята, Митгард, беше смятана за най-либерална по отношение на подчинението. За това бях имал много проблеми с лоялността от страна на съюзниците, които наемах от тук. Но какво правеше Мия в своя дом беше лично нейна работа и с известно закъснение осъзнавах, че може би бях попрекалил с намесата си. Имайки предвид предишното ми разпоредително отношение към иконома ѝ, можеше да проличи ясно, колко усилия ми костваше да не се разпореждам. Но тя ми приличаше на достатъчно умна, че да го е установила до сега.
- А аз се извинявам, за ненавременната си намеса - поклоних се едва едва от мястото си, без да ставам, само с глава, - Но както много добре разбирате... имам известни пристрастия към именно тази ваша... подчинена.
Не сигурен как би възприела това изказване, реших да сменя темата преди да съм я ядосал още.
- А защо именно в моята стая ще се проведе срещата? Трябва да бъда преоблечен или нещо подобно?
Loki Odinson
Loki Odinson

Брой мнения : 83
Join date : 13.04.2014
Age : 34
Местожителство : Everywhere

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 3 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Mia Вто Май 06, 2014 3:37 pm

Всъщност се радваше, че Кена му бе направила по-голямо впечатление и нямаше просто така да я отметне като вече използвана. Не, че я притесняваха чувства й или нещо подобно, тъй като никоя самоуважаваща се дама, не би подарила сърцето си на бог на лъжите. По-скоро й допадаше идеята, че можеше да я използва като … убедително средство. Ако на Локи не му допаднеше някоя нейна идея, със сигурност малката щеше да го убеди, че има и положителни неща в цялата тази работа. Но все пак разчиташе повече на собствените си умения, отколкото на това, което Кена можеше да постигне с подмазване, фръцкане и други методи.
- Не се притеснявай за това – отговори най-накрая, като макар и да й беше неприятна намесата му, не бе готова да я пренебрегне – Мнението ти е важно за мен и вярвам в преценката ти. От сега нататък, всички ще изпълняват командите ти, сякаш са дадени от мен.
Не й допадаше идеята някой да командва в нейния дом, но искаше да му покаже лоялност, доверие и всичко останало, което тя изискваше от него. Щом щяха да градят „приятелство” бе време да го накара да спре да се чувства като гост, след като му предложи да остане колкото пожелае. Този дом щеше да бъде и негов, докато не решеше нещо друго, а Кена … ами нека кажем, че щеше да му е любовница, докато той не решеше да я смени. След като тя щеше да иска нещо от него, бе в рамките на нормалното да му даде първо, а това беше най-малкото, което можеше да направи за него.
- И се надявам, че нямаш нищо против да използваме стаята ти целите си. Нека кажем, че … ще преминеш през едно леко преобразяване. Момичетата имат доста добър вкус, така че се надявам да ни се довериш – усмихна се мило тя, като му намигна закачливо – Започваме когато кажеш! – и го остави сам да реши. Много лесно щеше да си проличи, ако го беше страх или й нямаше доверие.
Mia
Mia

Брой мнения : 100
Join date : 12.04.2014

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 3 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Loki Odinson Вто Май 06, 2014 3:49 pm

С дълбокото съмнение, че ще свърша гримиран, аз реших, че си струва да преглътна гордостта си в името ан доброто възпитание и взаимното "надлъгване" с Мия. Искаше се от мен, да бъда миличък и сладичък и да се отпусна до състояние на пълна безпомощност. Но щеше да мине доста време, докато успееш да врътнеш номер на Локи, дори когато той се поддава на измамата... ако се престориш на победен, вниманието на врага също се притъпяваше.
Естествено, все още го имаше варианта въобще да не бъда излъган, което само по себе си си беше лъжа. И то лъжа, направена от мен, за самия себе си. Реших да следвам още малко вълните на историята и само кимнах и вдигнах ръка.
- Защо не започне още сега? Имай предвид, че празненствата в Асгард нямат нищо общо с човешките и вероятно ще се наложи да ми обясниш какво точно се предполага да правя. Имай предвид,ч е когато се празнува при Один, обикновено има само крясъци, викове, трошене на чаши и шумни смехове. Признавам, че това не е много по моя вкус, но какво се очаква от мен да направя при тези условия?
Loki Odinson
Loki Odinson

Брой мнения : 83
Join date : 13.04.2014
Age : 34
Местожителство : Everywhere

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 3 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Mia Вто Май 06, 2014 4:39 pm

Най-накрая! Самата тя бе започнала да губи търпение, но не желаеше да му дава зор или да прекъсва закуската му. Въпреки това, бе от онези доста подредени хора, които имаха график за целия ден, като го изпълняваха много стриктно, за да успеят да свършат всичките си задачи. Не обичаше просто да стои и да губи време, затова винаги щом беше свободна, намираше какво още да свърши и заради това цялата тази ситуация малко я изнервяше. Не можеше да командва него и да го кара да се съобразява с графика й, затова непрекъснато му правеше намеци за нещата, които тя желаеше да се случат, както стана и в момента.
- Ти водиш – каза закачливо тя, след като се изправи, тъй като отиваха към неговата стая – И не се притеснявай. Сигурна съм, че нашите празненства могат да ти харесат много повече, като разбира се зависи и от хората, които ги организират. Аз, разбира се, ще бъда с теб през цялото време, така че едва ли има какво да те притеснява. Сигурна съм, че обстановката ще ти хареса и ще се отпуснеш до така степен, че ще забравиш, че си заобиколен с хора.
Тръгнаха бавно и спокойно към спалнята му, като тя му обясняваше за прекрасната вечеря, на която щяха да присъстват. Беше по повод избирателната кампания на един доста важен за Мия политик, но тя реши да му спести подробностите за сега. Тепърва щеше да го изненадва, затова реши да остави малко и за по-късно, като по този начин задържаше интереса му и събуждаше любопитството. Но преди да й е задал какъвто и да е било въпрос, те стигнаха до стаята му, където момичетата вече го чакаха, а Кена стоеше с чаша гореща напитка в ръка, която подаде на Мия и смирено се отдръпна.
- Това е за теб – каза спокойно тя, като му подаде чашата и кимна към един голям козметичен стол, който бяха сложили по средата на стаята. Приличаше на онези, на които сядаш, за да ти правят прическата и педикюра – По-добре седни и после го изпий – посъветва го накрая, като всички търпеливо изчакаха да направи това, което му беше казано.
Mia
Mia

Брой мнения : 100
Join date : 12.04.2014

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 3 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Loki Odinson Вто Май 06, 2014 5:07 pm

Озадачението ми нарастваше. Козметиката на смъртния Митгард предлагаше, че е насочена за подобряване на външния вид. Но не можех да преценя дали имаме същите естетически възгледи. Например когато си плетена ризница и броня отгоре това е добро облекло за битка... и за прием... и за сватба и за погребение. Никога не можеш да видиш голямо вглеждане в детайлите от страна на Асгардците. Когато впечатляващите орнаментирани брони бяха важни и красиви в миналото, сега естетическите основи в земните хора бяха променени и те се съсредоточаваха в украсяването на детайлите по самото човешко тяло, усъвършенствайки физическият си вид, не толкова облеклото си, макар че отдаваха значение и на него. Но броните вече не бяха важни, сега модата беше насочена към далеч по-важната цивилна форма на облекло - ставаше дума естествено за употребата на много по-фини видове и обработени кожи и платове, както изкуствени, така и естествени.
Седнах на предназначения за мен стол доста притеснено и неловко, но без да изглеждам нескопосано. Подобно на вампирите, аз никога не изглеждах зле, а просто бях неглиже.
- Ама... какво е това нещо в чашата? Чай?
Loki Odinson
Loki Odinson

Брой мнения : 83
Join date : 13.04.2014
Age : 34
Местожителство : Everywhere

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 3 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Mia Вто Май 06, 2014 5:32 pm

Видя, че доверието му започна да се изпарява доста бързо, въпреки че седна на стола. Все пак не отпи от чашата, а реши да се поитересува какво точно имаше вътре и това беше въпроса, който Мия се надяваше да избегне. Не очакваше да му допадне отговора, но и нямаше никакво намерение да го лъже, тъй като това не бе начина да градят доверие. Щеше да му се наложи да й се довери, но се надяваше да минат без въпросите и да останат просто с крайния резултат, но очевидно щеше да си остане само с надеждите. Щом желаеше, щеше да разбере, а сега единственото, което искаше от него, беше да не реагира остро на думите й.
- По-голямата част от това е приспивателно – каза съвсем спокойно, сякаш това се очакваше – Достатъчно силно, за да приспи и теб за поне дванадесет часа – щом щеше да му казва истината, то нямаше смисъл да крие подробностите – Останалата част ще промени някои генетично заложени в тялото ти неща, като цвета на косата, на кожата и тн. Общо взето, ще те направи по-човекоподобен, но само на външен вид. Няма да повлияе на силите ти, нито на божествената ти генетика, като дори ефекта ще отмине след не повече от три седмици. Разбира се, цялата процедура при преобразяването е доста неприятна и болезнена, затова се ще е най-добре да не си в съзнание, докато всичко това се случва. Има разни билки, така че да, можеш да го наречеш чай.
Говореше толкова спокойно, сякаш му казваше, че това е най-обикновен чай и просто описваше билките в него. Разбира се, отвътре направо изгаряше, чудейки се каква щеше да бъде реакцията му. Дали нямаше да откачи заради дързостта й и да нанесе сериозни щети на прекрасната й къща и верните й дами, които седяха пребледнели като статуи. С изключение на Алис разбира се … тя знаеше какво точно щеше да направи той и в този момент на Мия й се прииска, да можеха да си говорят телепатично, но както всеки останал в тази стая, щеше да почака, за да разбере какво щеше да се случи.
Mia
Mia

Брой мнения : 100
Join date : 12.04.2014

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 3 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Loki Odinson Вто Май 06, 2014 5:48 pm

Дълбоко озадачен от спокойствието в гласа ѝ, се замислих, дали това не е някаква шега. Нима наистина щеше да го приспи? И ако това беше лошо, щеше ли да му каже? Не можеше да очаква, че ще заспи и ще се събуди без например един бъбрек. Нее, едва ли щеше да се случи. Физиологията между двете раси беше толкова различна, че за нищо не можеше да послужи този орган.
Преди доста време обаче имаше случай, когато Тор беше загубил малко от косата си. При този случай беше създаден клонинг на Гръмодържеца, нарекъл себе си Рагнарок . Клонирането на Локи не би донесло нищо на Миа, до колкото бе известно на самия мен. А и можеше да се направи много по-неусетно.
- Добре - вдигнах рамене и погледнах чашата, - Щом такова е условието.
Вдигнах чашата и без да ми мигне окото, започнах да я пия. Имаше приятен вкус и лек аромат на ванилия. Какво пък... струваше си да покаже доверие. Ако това беше само началото, щеше да ги спипа неподготвени. А ако моментът го позволеше, щеше да успее да се измъкне в подходящия момент.
- А ще имам ли сънища?
Loki Odinson
Loki Odinson

Брой мнения : 83
Join date : 13.04.2014
Age : 34
Местожителство : Everywhere

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 3 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Mia Вто Май 06, 2014 6:20 pm

Гордееше се с напредъка, макар и да не бе много сигурна дали го правеше заради доверие или имаше някаква друга цел. Важното беше, че щеше да постигне своята цел, макар че както казахме, ползата беше и за двамата. Разбира се, той щеше да премине през неприятната процедура, не че и тя не бе претърпяла подобни неща в името на висшата цел. Всеки трябваше да се жертва по някакъв начин, а за щастие тя щеше да направи всичко, за да направи това неприятно изживяване, заслужаващо си. Но нека да не политат от сега в облаците, имаше доста работа за вършене.
- Не знам, ти ще ми кажеш – отговори му весело, като забеляза, че започна да премига изморено и да се клатушка леко – Това е първата подобна отвара на Кена.
С две думи, ако нещо се объркаше, тя щеше да е виновна. Никога до сега не бе правила точно тази отвара, затова и все още гледаше притеснено към отпуснатото тяло на богът. Той беше така дълбоко заспал, че едва ли усети, когато косата му започна да капе, след това зъбите и ноктите, а кожата му падаше като обелка от презряла праскова. Беше отвратителна гледка, която със сигурност нямаше да е никак приятна, ако той беше буден, да не споменаваме, че можеше да доведе до някой друг емоционален взрив. Но цели три часа по-късно, след като бе останал едва ли не на кокал и голо месо, всичко липсващо започна да се появява от нищото.
Прекрасна мека кожа, с много лек и едва доловим тен покри лицето му и се разпростря надолу по тялото. Косата, израсна заедно с леко набола брада и не много дебели вежди в един доста интересен нюанс, между кафявото и рижавото. И всичко, започна да се появява, докато пред тях вече седеше отново онзи доста привлекателен мъж, в една нова изненадващо добра форма. Изглеждаше малко по-възрастен, което за сметка на това му придаде и доста елегантност, но имаше какво още да се поработи по него.
След като почистиха тялото му от всичко изпадало, оформиха ноктите, брадата и косата му, можеше да се каже, че е готов. Дрехите не бяха лоша идея, но нямаше да им е много лесно да го обличат в това състояние, затова просто напълниха гардероба със стилни костюми и тук таме някое друго дънки и кожено яке. Оставаше само той да одобри цялата тази промяна, но за целта трябваше да се събуди, затова все така гол като новороден, го оставиха в леглото и го завиха, като Кена легна до него и търпеливо зачака събуждането му. Другите решиха да напуснат стаята и да му дадат няколко минути уединение, в които щеше да се запознае с новото си „Аз”.
Mia
Mia

Брой мнения : 100
Join date : 12.04.2014

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 3 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Loki Odinson Вто Май 06, 2014 6:39 pm

След събуждането имах неприятно чувство, сякаш ме бяха били с лопата. Напомняше ми за един чудовищен махмурлук, който бях понесъл след напиване със Сиф, Тримата герой и Тор, в което не бях искал да участвам. Волстаг се беше смял цяла седмица, след като се бях издрайфал пред баща ни. Но сега тези спомени ми се виждаха доста по-гадни от колкото тогава.
Изправих се и с олюляване се огледах за Кена или Миа. Нищо, нула, дупка. Дали не бяха излезли? Доста се замислих, дали това не е някаква Митгардска шега, като онези, за които разказваше Тор, след като Клинт Бартън му беше показал как да рисува мъжки полови органи по лицето на заспалото чудовище Хълк. Със смътното усещане, че лицето ми се усеща различно, аз се завлякох до огледалото. Нищо от врата надолу не изглеждаше по-различно, освен може би ноктите, но разликата в тях беше пренебрежимо малка в сравнение с главата. Това, което ме гледаше от огледалото, беше доста русичка и миловидна версия на лицето ми. Можеше да прилича на мен, а можеше и да не прилича, но определено разликата беше доста сериозна.
Втренчен във огледалото, неволно си помислих че приличам на Фандрал, женкарят-бард от тримата герой. С примигване, аз само въздъхнах и се насочих към гардероба, решен да облека нещо, което става за носене. Бяха ме съблекли. Да, всеки иска да види гол бог, но не можеше да изляза гол извън стаята.
Mia's mansion - Page 3 Tom-hiddleston-hair_zpsf879347a
Loki Odinson
Loki Odinson

Брой мнения : 83
Join date : 13.04.2014
Age : 34
Местожителство : Everywhere

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 3 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Kenna Вто Май 06, 2014 6:58 pm

Беше доста скучно да чакаш така добре упоен човек да се събуди, затова и Кена не можа да издържи през цялото време. Беше подремнала малко до него, беше погледала телевизия, беше почела също, но той така и не се събуждаше. Дванадесет часа бяха минали и то отдавна, тъй като стана и време за лягане, което я накара да се попритесни дали не бе объркала нещо с отварата. Беше я страх да признае съмненията си пред Мия, която изглеждаше пък напълно спокойна, сякаш нищо не се беше случило. Това спокойствие я притесни за момент … дали не беше сложила още нещо в отварата, без никой да разбере?
Излезе от стаята, като се върна в собствената си спалня и започна да разглежда различните книги, които бе наследила от семейството си. Не намираше грешка в това, което беше направила, но все пак се чувстваше зле и се чудеше как ли и той щеше да реагира, когато се събудеше. Беше много подло от страна на самодивата да остави момичето само с него, при положение, че беше простосмъртна. Ей сега можеше да се събуди и да й смачка вратлето, затова и реши да се върне с лек подкуп. На един поднос нареди малко плодове, месо и хляб, като добави огромна кана с вино. И готова да ги остави на нощното му шкафче, надявайки се да се зарадва като ги види, тя с изненада го намери прав пред гардероба.
- Буден сте? – каза с леко объркване тя, като се поклони бързо и едва доловимо, след което сведе виновно глава към таблата с храна, и изчака близо до вратата реакцията му. Ако беше ядосан, поне можеше да се опита да бяга.
Kenna
Kenna

Брой мнения : 20
Join date : 20.04.2014

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 3 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Loki Odinson Вто Май 06, 2014 7:08 pm

Все още замаян, аз се огледах. Забелязах Кена, стоеше с храна... и кана с нещо течно. С този гаден вкус в устата от дългото спане, бях готов да изям и слон и да изпия океан. НО Кена беше радост за очите, която не можех да си позволя да загубя заради главоболие.
- О, Кена... - проговорих с леко пресипнал от спането глас, - Радвам се да те видя...
Полугол, едва нанизал едни боксерки, можех само да се радвам да я видя. Новото ми оформление беше стресиращо, но не чак толкова. Все пак си бях аз, само че леко подобрен. Надявах се да не я отблъсна, сега когато изглеждах толкова различно. Ами ако ме помислеше за грозен? Неее, чакай, тя го правеше заради Мия, независимо дали приличах на себе си или не, тя щеше да ми се радва. А и не изглеждах толкова зле. На мен поне ми харесваше. Тайничко си мечтаех да съм рус, може би от завист към Тор.
- Как изглеждам?
Loki Odinson
Loki Odinson

Брой мнения : 83
Join date : 13.04.2014
Age : 34
Местожителство : Everywhere

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 3 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Kenna Вто Май 06, 2014 7:32 pm

Изглеждаше доста по-спокоен отколкото очакваше, което я накара да се усмихне или може би бяха думите му. Не очакваше да й се зарадва, затова и направи светеше от щастие, като се опитваше да го прикрие, но не й се получаваше. Харесваше го доста и това си пролича още при първата им среща, а тази промяна във външния вид не можеше да промени и това. Харесваше го и дори го намираше за доста привлекателен в момента, макар че й беше някак странно и все още не можеше да свикне. Изглеждаше доста по-нормален и земен, но реши да му спести тази подробност, тъй като доста лесно можеше да я приеме като обида.
- Изглеждаш странно – каза тя с една виновна усмивка – Но ми харесва страшно много – прошепна накрая, сякаш казваше някоя голяма тайна – Нося ти храна. Доста време проспа и предполагам, че имаш нужда да хапнеш нещо – продължи вече по-спокойно, като обърна разговора на „ти” и тръгна с подноса към терасата, на която имаше маса със столчета и шезлонги – Ако желаеш, може да хапнеш навън, тъй като долу е мъртвило. Всички спят, но аз ще остана да ти правя компания.
Беше около почти три през нощта, като единствено Мия седеше бъдна, чакайки гостът й да се събуди. Разбира се, Кена щеше да я уведоми за случилото се, след като се погрижеше за Локи и се убедеше, че всичко е наред. Затова отвори широко вратите на терасата и лек полъх нахлу в стаята. Остави подноса на масата и цъкна няколко лампи, като се върна в стаята и го приближи най-накрая. Сложи ръка на бузата му, проверявайки да е добре, като го гледаше някак притеснено, сякаш беше болно куче.
- Как се чувстваш?
Kenna
Kenna

Брой мнения : 20
Join date : 20.04.2014

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 3 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Loki Odinson Вто Май 06, 2014 8:06 pm

Аз само излезнах навън с подноса. Слава богу, поне имаше масичка където Кена да остави храната. Едва сега осъзнавах, колко съм гладен. Не бях ял нищо от закуска и сега коремът ми издаде някакъв зловещ звук, подобен на рева на Леден великан в три след обед. Загризах една круша с малко по-неприятно за гледане настървение от обикновено, но се окопитих. Не може бог да яде като прасе, колкото и да е гладен. Слабостите развенчаваха прекрасния ореол и правеха вида му прекалено земен. А никой не иска земен бог.
- Амиии... - подхванах сериозно, докато намалях оборотите. - Честно да си призная, малко съм замаян.
Погледнах я сериозно и реших да подхвана една отдаван чакана тема.
- А ти? Нали не си имала проблеми, за дето не те събудих сутринта преди закуска. Когато Мия ти се скара...
Не исках да излезе че съм пълен задник и не се интересувам от нея за нищо друго освен като играчка. Така хем я печелех на своя страна, хем и научавах повече за господарката ѝ, за да знам как да действам с нея от своя страна.
Loki Odinson
Loki Odinson

Брой мнения : 83
Join date : 13.04.2014
Age : 34
Местожителство : Everywhere

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 3 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Kenna Вто Май 06, 2014 8:17 pm

Не й стана много удобно от въпроса му. Какво можеше да каже – Мия е гадна кучка и ме тероризира, а после какво ли щеше да стане, ако разбереше за тези нейни думи. А и нещата не седяха точно така, но Кена се чувстваше малко неудобно да сподели цялата истина с него. Не, че го криеше … ами всъщност го криеше, но като един доста горделив човек, той можеше да разбере, че тя се опитваше да запази достойнството си пред него. Нямаше желание да му разказва много за себе си преди да заживее тук, дори нямаше желание да си спомня, затова се бе провъзгласила за нов човек и нямаше смисъл да гледа назад. Съответно господарката на този дом се явяваше нещо като нейна майка.
- Не – каза спокойно тя, като продължи да го оглежда като някоя медицинска сестра – Беше доста доволна, когато отварата си свърши работата и забрави за всичко останало – една широка усмивка се появи на лицето й, все пак се беше справила – Би трябвало да се почувстваш по-добре, след като поспиш още малко. Чувството е по-скоро от приспиването, отколкото от цялата трансформация. Направих доста силна отварата, достатъчно за да приспи смъртен за цял живот, тъй като не бях много сигурна дали ще ти подейства. Ако искаш мога да ти донеса някое лекарство или да намеря рецепта за нещо, което ще те накара да се почувстваш по-добре.
Личеше си колко загрижена беше за него и това нямаше нищо общо с Мия. Тя й казваше какво да прави, но никой не можеше да я накара да се притеснява за него така, както в момента. Искаше да му е добре, не й харесваше да го гледа така и щеше да направи всичко, за да го предразположи. А и изглеждаше малко блед … след като направиха тази трансформация, подобно на хората, всяка емоция започна да се изписва на лицето му и сега приличаше на болен човек.
Kenna
Kenna

Брой мнения : 20
Join date : 20.04.2014

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 3 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Loki Odinson Вто Май 06, 2014 8:25 pm

Кимнах разбиращо и ѝ с усмихнах.
- Не, всичко е наред. Може би малко трябва да посвикна. Нали знаеш как се чувства човек като спи прекалено дълго.
Бавно се обърнах към нея. Очите ѝ просветваха особено на светлината идваща от спалнята. Беше красива... да, трябваше да си го призная, беше много красива по начин, който никой не искаше да разбере. Не можех да помисля, че съм влюбен или нещо подобно, отдавна бях наясно, че това е почти невъзможно, понеже в сърцето ми имаше любов само за едно нещо и то беше трона ма Асгард... или на което и да е кралство, способно да побере огромното ми его. НО при всички положения, не можеше просто да остави Кена така. Беше се постарала той да изглежда добре, въпреки че непременно щеше да пострада, ако не я държах под крилото си. А и един верен човек винаги щеше да е от полза сред толкова смъртни.
- Ако искаш да знаеш, така ми харесва повече как изглеждам от колкото преди. Наистина си свършила страхотна работа като майсторка на отвари.
Докоснах леко бузата ѝ с пръсти и ги прокарах по ръба на челюстта.
Loki Odinson
Loki Odinson

Брой мнения : 83
Join date : 13.04.2014
Age : 34
Местожителство : Everywhere

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 3 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Kenna Вто Май 06, 2014 9:02 pm

Руменината се разпръсна бързо по лицето й, а тя свенливо сведе поглед надолу. Не знаеше с какво бе заслужила тези комплименти, това внимание от негова страна и всичко останало, но им се радваше. Имаше чувството, че всички тези пеперуди в корема й я караха да не яде или може би не й оставаше време от толкова бдене над него, докато спеше. Звучеше ужасно зле, поне за нейното положение, но точно в момента не можеше да му обърне внимание и просто продължаваше да въздиша по него, без да се интересува дали той щеше да погледне на нея като на равен, когато и да е било.
- На мен ми харесваш всякак – прошепна нежно тя, като се надигна и докосна съвсем леко устните му със своите. Обичаше вкуса на круша, който правеше устните му още по-сладки, но имаше още малко работа, преди да се отдаде на каквито и да е било удоволствие – Трябва да отида при Мия и да й кажа, че си буден.
Нямаше нужда да се обяснява повече. Беше й заръчано да направи нещо и колкото и приятно да й беше тук с него, трябваше да изпълни задачата си. Щеше да се върне след няколко минути, ако разбира се той я искаше, затова стана бързо от стола си и тръгна по самата тераса, към спалнята на Мия. Нямаше дори да се изгуби от погледа му, освен ако тя не решеше, че иска да поговори насаме с нея, но знаейки колко мразеше да я безпокоят вечер, това едва ли щеше да се случи. Затова просто почука на стъклената й врата, като остави Локи да похапне на спокойствие, без да се притеснява за маниерите си, тъй като сега беше сам.
Kenna
Kenna

Брой мнения : 20
Join date : 20.04.2014

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 3 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Loki Odinson Вто Май 06, 2014 9:11 pm

За да не я разочаровам, се заех със поставената астрономическа задача. Не можеше да остане гладен повече, особено като се имаше предвид, че ако припаднеше паднеше пред нея, щеше да стане гадно. Щеше да почне да се вайка, че отварата е прекалено силна, да почне да иска да му дава лекарства.
Виното ми се услади най-много, защото ме подгря от вътре и ме размекна по един неприспивен начин. Щеше да е забавно за разнообразие да се отпусне наистина, а не само да се преструва. Не, не се беше преструвал през цялото време, макар че беше по-честно да се каже, че не исках да си призная, че се бях отпуснал по желание. За това след като се задоволих с храна и напиткване, можех да седна на ръба на парапета си и да се заема със зяпането на звездите, докато обмислях следващият си ход. Кена щеше да се върне скоро и аз нямах търпение да я видя отново. Необяснимо и странно не пораждащо подозрения в мен чувство. Въпреки това беше приятно. И то твърде приятно.
Огледах се, когато усетих раздвижване до себе си. Едва сега ми дойде на ум, че можеше да се пооблека, а?
Loki Odinson
Loki Odinson

Брой мнения : 83
Join date : 13.04.2014
Age : 34
Местожителство : Everywhere

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 3 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Kenna Вто Май 06, 2014 9:29 pm

Разговора премина доста бързо, чак изненадващо за Кена. Както винаги, заръките бяха да го предразположи, да направи всичко, за да му е удобно и какво ли още не, което тя отдавна си знаеше, а и правеше без да й кажат. Затова когато най-накрая беше свободна, се върна припкайки обратно, като го завари да стои до парапета. Усмихна се мило, тъй като й допадаше гледката и не нямаше предвид звездите, затова се приближи бавно и тихо, опитвайки се да не развали уединението му. Ръцете й плъзнаха неочаквано по тялото му, като се сключиха отпред на корема му, а тя докосна с устни гърба му.
- Кой е готов за масаж? – попита закачливо, като започна да прави кръгчета около пъпа му.
Беше в настроение да го глези, както винаги, макар отново да нямаше много сили. Не беше много честно така все по това време да оставаха насаме, но не беше и той виновен, че до сега бе спал. Въпреки всичко, щеше да изпълни всяко едно желание, преди да си легне, защото се надяваше и той да изпълни едно за нея – да я остави да поспи в прегръдките му. Беше й толкова приятно да се намира в ръцете му, че просто не можеше да обясни какво удоволствие му носеше това, но защо трябваше да говори и обяснява, когато можеше просто да се отпусне и наслади.
Kenna
Kenna

Брой мнения : 20
Join date : 20.04.2014

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 3 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Loki Odinson Вто Май 06, 2014 9:47 pm

Приятно изненадан по този начин, неволно протегнах ръце назад, докато я докоснах и после плъзнах длани по нейните . Обръщаше ми повече внимание от всеки друг и въпреки че любезничих с останалите момичета от свитата на Мия, Кена си оставаше първата. Започвах да се привързвам към нея прекалено много. Дори бих могъл да кажа, че ми беше любимката, макар че това звучеше като че става дума за някакво животинче, а аз я възприемах далеч по-добре.
Потреперих от разликата между топлото ѝ, направо горещо тяло и студеният нощен въздух.
- Готов съм се родил - подхвърлих едно жестоко клише, което си бях купил от местното население, но го смятах подходящо за случая.
- НО аз ли теб ще масажирам, или обратното. Защото и двата случая, аз печеля.
Подсмихнах се, бавно обръщайки се, без да отделям ръцете ѝ от себе си. Приятният дъх на присъствието ѝ създаваше особен ефект върху мен, който не познавах до сега.
- Ако знаеш колко много печеля...
Loki Odinson
Loki Odinson

Брой мнения : 83
Join date : 13.04.2014
Age : 34
Местожителство : Everywhere

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 3 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Kenna Вто Май 06, 2014 10:05 pm

Ако продължаваше да я кара да се изчервява, щеше да се пръсне и да стане на кетчуп … или като онова, в което се бе превърнал, докато спеше. Всички бяха на мнение, че бе най-добре да не му казват какво точно се беше случило, тъй като едва ли щеше да му стане приятно, но на нея сякаш не й пречеше. Беше някак странно, но виждаше в него нещо съвсем различно, което другите момичета не можеха да видят, най-вече Мия. Тя го уважаваше и се отнасяше доста добре с него, както с почти никой до сега, но не го приемаше така, както Кена. За нея бе много по-различна висша форма на живот и това нямаше нищо общо с факта, че беше бог.
- Както пожелаеш – каза закачливо тя, като ръцете й се спуснаха от кръста надолу и стигнаха до стегнатото му дупе, което сграбчиха.
Усмихна се похотливо, като се надигна на пръсти и отново го целуна, но този път малко по-дълго и отдадено. Беше готова да му направи един много дълъг и успокояващ масаж, но ако той желаеше да докосва тялото й, коя бе тя че да му откаже. Всъщност и двамата щяха да спечелят, независимо кой щеше да е масажиста и кой само щеше да се наслаждава, защото както за него, така и за нея бе истинско удоволствие да го докосва. А и нямаше търпение да разгледа новото му тяло от близо. Току виж се е появила някоя малка бемчица, а всички знаем какво се прави с бемчиците – целуват се.
Kenna
Kenna

Брой мнения : 20
Join date : 20.04.2014

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 3 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Loki Odinson Вто Май 06, 2014 10:15 pm

Веселото ми настроение, подсилвано едновременно от Кена и от слабото алкохолно опиянение, се разпростря по лицето ми в дълга и застрашителна усмивка, която заплашваше да разполови главата ми като тиква.
- Хехе, скоро ще имаш възможност да мачкаш на спокойствие тялото ми. НО да не е навън, не искаш да ни гледат, нали? А и да не споменавам, че на леглото ще ти е по-удобно.
Вътре в самата стая ми се видя учудващо топло, в сравнение с хлада на нощта. Внимателно подхващайки я, двамата се насочихме към вътрешността към леглото. Това легло вече познаваше нашите забавления, за това щеше да е забавно и за двамата. Спрях и я погледнах леко озадачено.
- А... кой ще е пръв?
Ухилих се до уши.
- Аз съм гостът, аз съм пръв за масажиране.
Една доста палава идея ме накара да спра на ръба на леглото.
- От друга страна... в банята има една много удобна подобна на масичка етажерка. Може да е за дрехи, но понеже е отляна и с плочки ми... може би можем да го съчетаем с къпане?
Loki Odinson
Loki Odinson

Брой мнения : 83
Join date : 13.04.2014
Age : 34
Местожителство : Everywhere

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 3 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Kenna Сря Май 07, 2014 6:04 pm

Любопитството започна да я гложди – какво ли щеше да я прави в банята? Искаше да знае, но сега, когато вече не се чувстваше длъжна да му робува и да се съобразява с всяка негова прищявка, реши че може да си поиграят. Тя щеше да бъде едно много непослушно момиче, а той нямаше да се държи като ядосан бог, а щеше да се усмихне широко и да я напляска. Да се чуди човек от къде й идваха тези неща на ум, макар че имаше само едно логично обяснение – той предизвикваше подобни помисли. Искаше й се на го бутне на леглото и да повтори предната вечер и всъщност нищо не й пречеше да го направи.
- Не мисля, че ще стигнем до банята – каза похотливо тя.
Възползва се от факта, че бяха невероятно близко до леглото, като той отново беше с гръб към него и сега можеше просто да го бутне. Това крехко момиче събра доста сила, като успя да повали един бог, който най-вероятно не бе пазил много равновесие, но все пак се почувства горда със себе си. И преди да е помислил дори да се изправи, набра полата си, скочи отгоре му и го възседна. Започна бавно да развързва корсета си, чийто връзки бяха от предната страна, а очите й го обхождаха така закачливо.
Kenna
Kenna

Брой мнения : 20
Join date : 20.04.2014

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 3 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите