Barton Hollow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» “I was dead until you found me, though I breathed. I was sightless, though I could see. And then you came... and I was awakened.”
Mia's mansion - Page 2 EmptyСря Ное 05, 2014 5:37 pm by Adelaide Dyer

» Станете наши приятели
Mia's mansion - Page 2 EmptyСря Авг 20, 2014 6:52 am by Briana Asher.

» Търся си другарче за РП
Mia's mansion - Page 2 EmptyСъб Юни 28, 2014 1:45 pm by Alison

» Търся си половинка
Mia's mansion - Page 2 EmptyЧет Юни 19, 2014 7:07 pm by Alison

» Bar "Tropic"
Mia's mansion - Page 2 EmptyСря Юни 18, 2014 9:14 pm by Аримана

» Търся си другарче за ГИФ РП
Mia's mansion - Page 2 EmptyВто Юни 17, 2014 10:44 pm by Adelaide Dyer

» My home
Mia's mansion - Page 2 EmptyВто Юни 17, 2014 10:15 pm by Аримана

» Търся си друго
Mia's mansion - Page 2 EmptyВто Юни 17, 2014 9:47 pm by Аримана

» A special day for a special someone <333
Mia's mansion - Page 2 EmptyСъб Май 24, 2014 7:15 am by Adelaide Dyer

Екип
Mia's mansion - Page 2 Amber_zpsfb0536d0
Miss Steele
Mia's mansion - Page 2 Pkvvc9Ndk5yx_zps9102cbb7 Mia's mansion - Page 2 Matt_zpscc776e3f
Mr. Grey
Mia's mansion - Page 2 Doutzen_zpse7cdeaa2
Elizabeth.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 19, на Нед Апр 13, 2014 11:38 am

Mia's mansion

4 posters

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Mia's mansion - Page 2 Empty Mia's mansion

Писане by Alexandra Steele Нед Апр 13, 2014 10:28 am

First topic message reminder :

Mia's mansion - Page 2 Palm-Beach-Mansion-entry


Spoiler:
Alexandra Steele
Alexandra Steele
Admin

Брой мнения : 882
Join date : 05.04.2014

https://bartonhollow.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down


Mia's mansion - Page 2 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Loki Odinson Нед Апр 20, 2014 5:02 pm

Събори ме и се настани пред мен. Очаквах друго действие, но не можех да отрека, че така ми харесваше повече, от колкото можеше да си представи. Причината беше предимно в това, че усещането беше чисто ново за мен и признавам, беше много секси. Усещането беше особено, влудяващо приятно и толкова палаво, че имах чувството, че се клатя на ръба на между края и началото, неспособен да свърша, но толкова близо, че чак треперех.
Не можех да понеса да остана незаинтересован повече. Ако продължаваше, щях да избухна толкова силно, че ушите ми щяха да заглъхнат. Без да мисля, се сгънах рязко и я спипах. После я вдигнах като чувал със сено и прехвърляйки я почти на 180 градуса, като дупето ѝ се приземи на гърдите ми. Стиснах я здраво през бедрата и погледнах нагоре. Изправяйки се до седнало положение, можех да прочета учудването по лицето ѝ. Заключена в дадената поза, аз бавно плъзнах пръсти по вътрешната страна на бедрата ѝ, докато не стигнах до бикините ѝ, леко ги отстраних от пътя си и изтеглих напред език. Докоснах го леко до самия ѝ връх, на върха на нежното ѝ хълмче. пернах го със върха на езика си, и устните ми потрепериха от удоволствие и самодоволно усмихване. После си позволих да го плъзна по напред, по-близо, после обратно, но не стигайки далеч. Приятното женствено дихание, ме обгърна и аз извих врата, за да я докосвам, целувам и леко смуча на самия връх, където се предполагаше, че е нейното най-чувствително местенце. Изпуснах силна струя горещ дъх оставяйки го да се плъзне като мъгла по корема и слабините на Кена, наслаждавайки се на удоволствието,което изпитвах.
Loki Odinson
Loki Odinson

Брой мнения : 83
Join date : 13.04.2014
Age : 34
Местожителство : Everywhere

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 2 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Kenna Нед Апр 20, 2014 6:29 pm

Такива обрати обожаваше, като всяка жена. Обичаше да й се обръща внимание, да я задоволяват, но най-хубаво беше, когато е взаимно. Затова го остави да я подразни, виждаше че това му харесваше повече, отколкото наистина да й достави удоволствие, но не можеше така цяла вечер. Предприе нещо, което можеше и да не му допадне, затова се надяваше, че не прекалява – вдигна се още по-нагоре, като коленичи от двете стани на лицето му и така му даде възможност да се наслади на вкуса й, без да се напряга. А това, което тя усети, бе подобно на онова замайване, което му причини, докато още стоеше прав до барчето.
Реши да не прекалява, не знаеше колко му харесва, затова най-накрая се върна в скута му, като се наведе и го дари с една много страстна целувка. Отърквайки най-нежната си част в члена му, той можеше да усети колко мокра беше и как просто тръпнеше да го усети дълбоко в себе си. И така умилквайки котенцето си там долу, най-накрая го усети на правилното място и бавно започна да се отпуска върху тялото му, като усети как леко навлизаше.
Нямаше много време и възможност за плътски удоволствия, тъй като почти не излизаше от къщата, а той можеше да познае това по стегнатото й тунелче и сладки звуци, които издаваше. Беше набръчкала чело, но побърза да прикрие леката болка, като продължи целувката и несъзнателно започна да скубе косата му. Разбира се, не си позволи да прекали, макар че в момент на възбуда, човек не осъзнаваше какво точно прави. Но щом най-накрая навлезе докрай в нея, тя се отпусна и започна да се движи палаво върху него. Първо така почти легнала, притиснала се в тялото му, а после се изправи в седнало положение и започна да подскача върху члена му, докато гърдите й не щръкнаха извън сутиена.
Kenna
Kenna

Брой мнения : 20
Join date : 20.04.2014

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 2 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Loki Odinson Нед Апр 20, 2014 6:42 pm

Не знам кой от двама ни е бога, но ако има нещо, което наистина ми харесваше, беше усещането за власт над нея. Тя правеше всичко това за него. Беше приятно, лудо и толкова страхотно, че едвам се сдържах. Щом се събрахме, аз усетих колко е трудно и стегнато, почти подбелих очи от удоволствие. Измърках и обвих с ръце кръста ѝ, преди да стегна здраво и леко да извия таз, за да улесним работата. Не ме разбирайте погрешно, не я наранявах, но и не си играех. Събрал длани на талията ѝ, аз започнах да я движа в леки въртеливи движения върху себе си, като в някой ориенталки танц.
Впил устни в нейните, аз можех да ѝ предам собствения ѝ вкус, сладък и още останал по устните ми. Обаче, тя не можеше да чака. Беше изправила и започваше да действа по-грубичко от колкото бях очаквал. Изстенах и прехапах устни, свалих ръце от нея и ги поставих на корема ѝ, оставяйки я сама да се плъзне надолу, докато не ги улових. Веднъж в дланите ми, бюстът ѝ ги изпълни и аз можех да ги почувствам, драснах върху тях, докато не стиснах в юмруци плата. Издърпах го надолу, за да я подпират и да ги изнесат напред, позволявайки ми да се съсредоточа върху щръкналите от възбуда зърна. Оставени на произвола на съдбата и на значително по-ниската температура в стаята, те моментално реагираха. Това ми позволи да сключа пръсти около тях, не прекалено силно, но колкото да мога а ги обикалям с палците си. При дадената скорост, това си беше добро постижение.
В това време слабините ми се включиха в ритъма ѝ, съчетавайки се перфектно във времево отношение. Извих гръб почти в арка и отлепих задната си страна от леглото, оставяйки я почти без упора, прекарвайки повече време вътре от колкото можеше да понесе, без да полудее.
Loki Odinson
Loki Odinson

Брой мнения : 83
Join date : 13.04.2014
Age : 34
Местожителство : Everywhere

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 2 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Kenna Нед Апр 20, 2014 6:57 pm

И двамата се стараеха повече, отколкото беше нужно или просто не можеха да се наситят един на друг. Всичките тези целувки, ласки и погледи бяха повече от нажежаващи, а в комбинация с действията им, можеше направо да ги побъркат. Затова Кена отдавна бе спряла да мисли, да разсъждава над нещата и въобще да напряга мозъка си излишно. Сякаш го бе изключила и сега единственото, което й правеше впечатление, бяха големите му ръце, които очевидно се наслаждаваха на меките й гърди. Не можеше да я пусне дори за секунда, което я караше да се чувства още по-желана и разбира се по-горда със себе си.
Всичко беше така приятно, че главата й бързо се завъртя и всичко около нея сякаш се движеше … сякаш стените щяха да паднат върху тях и да ги смачкат. Но това сякаш не й направи абсолютно никакво впечатление. Тя просто затвори очите си, като отвори сочните си устни и застена нежно. Усещането бе несравнимо и със сигурност щеше да закрещи след малко, но все още се опитваше да се сдържи. Не искаше да свърши прекалено бързо, преди да е успяла да го задоволи, а вече усещаше онази тръпка, която бързо се покачваше по гърба й и й подсказваше, че е време да се отпусне и да се наслади максимално.
- Не мога повече – призна си тя – Не издържам …
И едва бе казала това, когато изведнъж лицето й се промени в някаква смесица между невероятно удоволствие и изненада. Беше ококорила очи, а устните й бяха широко отворени, сякаш щеше да крещи, но от тях не излизаше и звук. Задържа се секунда две, като изведнъж започна да мига, погледа й да се премрежва и най-накрая просто затвори очите си, като дълбок оглушителен стон огласи цялата къща. Беше толкова силен, сякаш се сдържаше от години, но и не само това й се беше отразило така. Нежното й тяло затрепери, като започна да губи равновесие, но продължи да се движи върху него, тресейки се цялата от удоволствието, което сякаш не спираше.
Kenna
Kenna

Брой мнения : 20
Join date : 20.04.2014

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 2 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Loki Odinson Нед Апр 20, 2014 7:12 pm

Движенията ѝ ставаха все по-настойчиви, усещах, че настроението се променя, все пак вложих доста за да постигна това. Първият ѝ оргазъм щеше да е толкова невероятен,ч е да разбере, че е нещо, което си струва да се случва често. Наслаждавах се не само на това на което правех, но и на лицето ѝ. Беше влудяващо секси да гледам как изражението ѝ се променя в унисон с това, което усещаше. Едновременно с това усетих промяната в нея самата. Движенията му се забавиха, оставих я да действа както намери за добре сама, защото сама знаеше колко може да издържи и колко оргазмът щеше да се превърне в болка и колко в удоволствие. Не исках да я насилвам, исках само да се почувства жена, точно както се очакваше в отговор на нейните ласки.
Изстенах в отговор и просъсках през зъби:
– Давай тогава... искаш го и го получаваш... хайде, вземи всичко...
Усещането за внезапно стесняване около члена ми ми подсказаха какво се случва. Чувството беше сякаш ме засмукваше, сякаш ме изстискваше. Не можех да издържа повече, стегнах се, за да задържа невъзможното. Гърлото ми изпускаше накъсани дихания, сякаш се задушаваха или влизах в много студена вода. Изправих се рязко и залепих устни за нейните, докато двамата го изживявахме. Стиснах главата ѝ с длани и нахлувайки в нея с език и член, аз буквално я покварявах, дарявайки я с греховно и сладко удоволствие. Сладкото удоволствие се стичаше от нея по слабините ми, може би и по чаршафа и далечно усещане за кръв във въздуха изпълни симфонията на удоволствието ни. Неспособен да издържа самия аз, усещах как съм се втвърдил като кол. Мъжествеността ми запулсира като второ сърце и нажежено напрежение премина през него. Ръцете ми минаха под нея, усещайки как последните мигове на удоволствие се отцеждат от нея. Сграбчих я под дупето и вдигнах рязко, учуден от лекотата ѝ. Освободен на вън аз я оставих отново да седне в мен, усещайки как се отрива във външната страна на пениса ми. Притиснат между двама ни, той освободи напрежението, подобно на фойерверк, като фонтан, обливайки и двама ни. Може и да ни се видеше гадно след малко, но в момента беше по-възбуждащо от колкото можехме да си представим.
Loki Odinson
Loki Odinson

Брой мнения : 83
Join date : 13.04.2014
Age : 34
Местожителство : Everywhere

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 2 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Kenna Пон Апр 21, 2014 5:17 pm

Не можеше да се осъзнае, беше толкова хубаво, че цялата стая й се въртеше и едва запазваше равновесието си. Но защо трябваше да се бори с това, което усещаше, след като вече бяха свършили и сега бе онова време, в което можеха просто да се отпуснат и да се насладят на случилото се. Не бе честно само той да си лежи, затова Кена се надигна леко и легна по гръб, залепена до превъзходния бог, от който още не можеше да затвори очи. Беше изморена, вече усещаше колко й се спеше, искаше просто да затвори очите си и да се отпусне, но как можеше да го направи, като знаеше какво красиво същество имаше до себе си.
- Беше невероятно – прошепна нежно тя, като бе обърнала само лицето си към него и се усмихваше. Но нямаше как да знае дали и за него бе така невероятно, както на нея й се стори, затова добави – поне на мен.
Искаше й се отново да го докосне, току що се бе откъснала от него, а вече искаше да усети кожата му. Не се сдържа. Бавно плъзна ръката си по външната страна на неговата, като леко започна да я пренася отвътре, пръстче по пръстче. Но щом усети меката му длан, просто преплете пръсти с неговите и най-накрая се отпусна. Затвори очите си и последната минута започна да се явява пред погледа й и да я кара да усеща всичко отново и отново. Сега осъзна, че беше направила проста грешка – не беше невероятно, беше божествено. Нещо което никой нямаше да може да й даде, освен той самия, затова можеше само да се моли, че му е харесало достатъчно, за да я пожелае отново.
Kenna
Kenna

Брой мнения : 20
Join date : 20.04.2014

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 2 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Loki Odinson Пон Апр 21, 2014 5:27 pm

Преглътнах и се опитах да се успокоя. Беше съвършено. Едновременно напълно задоволяващо и едновременно с това оставяше глад за още. Отпуснат, аз се обърнах към нея в слабо осветената стая. Дали някой не ни беше чул? И имаше ли значение. Мия искаше точно това.
- Перфектно беше... - прошепнах в полумрака и се усмихнах. Вдигнах другата си ръка ,докато стисках нейната, и я докоснах по бузата. Беше топла, мека... и приятно подканваща. Но бях уморен. И тя също. Аз не исках да я нараня... не и по този начин, ако разбирате на къде бия.
- И това е само твоя заслуга.
Надигнах се и леко я целунах по устните, притваряйки очи.
Loki Odinson
Loki Odinson

Брой мнения : 83
Join date : 13.04.2014
Age : 34
Местожителство : Everywhere

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 2 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Kenna Пон Апр 21, 2014 5:57 pm

Беше толкова нежен и невероятен, че вече с чудеше, дали това беше истина или отдавна бе заспала и сънуваше най-прекрасния сън. Но щом вкуси устните му за пореден път, осъзна колко реално и в същото време невероятно беше това, което се случваше. Едва успя да отвърне на целувката му, тъй като устните й се изпънаха в широка искрена усмивка, за която само той и ласкателствата му бяха виновни. Каквото и да казваше, това неземно удоволствие се дължеше и на двама им, затова не му позволи да й прехвърли цялата вина. Но задълженията й все още не бяха свършили, затова щом целувката прекъсна, тя се изправи.
- Отивам да приготвя ваната – каза мило тя, като се наведе и го целуна за пореден път, но не посмя да се задържи дълго, защото знаеше, че няма да стане скоро.
Остави го да си почине, като пусна единствено горещата вода, която веднага започна да пълни ваната. Разрови се из тоалетката, като извади някое друго бурканче с ароматни соли, розови листенца за вана, които се разтваряха напълно във водата и какви ли не други глезотийки. Не забрави и пяната, от която добави толкова малко, а само минута по-късно, една педя гъсти ситни балончета плуваха по повърхността. И докато водата се покачваше, нашето момиче извади около двайсетина ароматни свещи, слагайки ги навсякъде, където й паднеше. Ето това беше идеално.
- Идваш ли? – попита го тя закачливо, като само се показа на врата и изчака реакцията му.
Kenna
Kenna

Брой мнения : 20
Join date : 20.04.2014

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 2 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Loki Odinson Пон Апр 21, 2014 6:09 pm

Станах от мястото си с известно усилие. Не беше кой знае колко уморително, но в момента се чувствах, сякаш костите ми се бяха желирали. Не отричам, че беше приятно, но, честно казано, след толкова години на постоянно напрежение и бдителност, се чувствах особено. Сякаш пропусках нещо, но бях прекалено стопен за да мисля за него.
Станах при думите ѝ. Знаех, че е станала за да се измие и аз трябваше да последвам примера. Щом влязох в банята, се втренчих озадачено и малко стреснато в различните допълнителни аксесори. Особено в свещите. Свещи ползвахме за ритуали, не за да миришат хубаво. Досрамя е да вдигна една и да я помириша, особено пред опасността да си запаля косъмчетата в носа. Вдигнах очи към момичето пред себе си и се усмихнах притеснено:
- Идвам, хем с двата крака.
Loki Odinson
Loki Odinson

Брой мнения : 83
Join date : 13.04.2014
Age : 34
Местожителство : Everywhere

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 2 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Kenna Вто Апр 22, 2014 12:30 pm

Кена го погледна объркано, тъй като очевидно не бе очаквал това, а може би и не го искаше. Ядоса се, че не го попита, преди да направи каквото и да е било, може би желаеше просто да си лежи в леглото и да не прави нищо. Разбира се, тя и тук щеше да се погрижи за всичко, но все пак не можеше да бъде сигурна дали идеята му харесва. Красивата му усмивка успя да я успокои малко, а тя просто отстъпи леко, като кимна към ваната и го остави да се настани. Следеше го с поглед, докато се излягаше в горещата вода, но вместо да се присъедини, тя застана зад него и коленичи на студения под, все така голичка.
- Водата добре ли е? – прошепна нежно тя, като той можеше да усети колко близо беше.
Това, че на нея й харесваше да се къпе в гореща вода, не означаваше, че на всеки му допада, а тя определено искаше всичко за него да е идеално. Затова го остави да помисли над въпроса й, като тя хвана меката гъба и ръцете й изведнъж се появиха над раменете му. Едната, с която държеше меката гъба, се потопи във водата, докато другата остана на гърдите му. От толкова пяна, едва успяваше да види тялото му, като хвърляше любопитни погледи през рамото му, но бе далеч по-приятно да си го припомни с допир. Затова започна с нежно галене, като разнасяше пяната по тялото му и по-скоро се наслаждаваше на това, което усещаше, отколкото да го къпеше.
Kenna
Kenna

Брой мнения : 20
Join date : 20.04.2014

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 2 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Loki Odinson Вто Апр 22, 2014 2:35 pm

На сред водата, доволен, като прасенце в локва, аз се отпуснах на сред ваната. По устните ми плъзна мрачна и властническа усмивка, докато се наслаждавах на положението си. Признавам си без бой, това беше най-доброто, което можех да си представя. Ето така заслужавах да се отнасят към мен, това беше истинското ми място... като Властелин на Асгард.
Оставих Кенна да се отдаде на занимателен труд над тялото ми, което се отпускаше до желеподобна маса, от една страна благодарение на малката ни гимнастика преди малко, от друга, заради топлата вода и свещите, които изпускаха ухание дори без да горят.
След известно време, което на мен ми се видя по-кратко от колкото на нея, ми дойде нещо на ум. Възползвах се от възможността докато ръката ѝ беше на гърдите ми, да се обърна към нея и да я целуна нежно от вътрешната страна. После улових китката и дръпнах нежно надолу, покривайки една линия от вътрешната страна на нежната ръчичка. Като всеки уважаващ себе си стратег, аз действах в две посоки. От една страна, приближавах главата ѝ към себе си, романтична насока, и второ - приближавах дланта ѝ... ами придвижвах я надолу. Да... Тактика...
Щом се приближих достатъчно до лицето ѝ, прошепнах тихо:
- Не просто е добре... това е перфектно...
Залепих устни за врата ѝ, внимателно и засмукващо, сякаш изцеждах нещо през врата ѝ, оставяйки леко гъделичкащо усещане, което се загнездваше в раменете и корема и се стрелваше към крайниците. Самият аз познавах това място на своята шия, за това се надявах и на нея да подейства.
Loki Odinson
Loki Odinson

Брой мнения : 83
Join date : 13.04.2014
Age : 34
Местожителство : Everywhere

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 2 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Kenna Вто Апр 22, 2014 3:38 pm

Явно не бе успяла да го умори достатъчно. Той все още я желаеше, което я караше да се възгордява, но и от една страна да недоволства. Харесваше й това, което правеше с нея, толкова че просто не можеше да се опише, но хората със сигурност имаха повече биологични нужди от боговете и една от най-голяма бе сънят. Въпреки всичко, тя не каза нищо, като му позволи да направи каквото пожелае с нея и разбира се, остана приятно изненадана. Нежната ласка притъпи умората и разпали тялото й, което доведе до несъзнателни действия.
Мек пламък се появи сякаш от нищото, като една от свещите започна да гори, после още една и още една, докато не осветиха банята в топли жълти оттенъци. Добре, че не бяха в спалнята … току виж направила някой пожар, отдавайки се на удоволствието.
Но тя все още не осъзнаваше случващото се. Затворила очи, просто обхождаше тялото му с длани, като притискаше гърди към раменете му. Харесваше й да го усеща така, но много добре осъзнаваше, че той не би гледал на нея, като на някакво дълготрайно обвързване. И може би това беше нещото, което правеше всичко толкова прекрасно – ценеше всеки момент, сякаш беше последен, защото не знаеше кога всичко щеше да свърши … а тепърва започваше.
Kenna
Kenna

Брой мнения : 20
Join date : 20.04.2014

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 2 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Loki Odinson Вто Апр 22, 2014 3:45 pm

И последва катурване. Не знам дали го очакваше, не знам дали ми пукаше, но човек е много палав, когато не чисти той и когато го глезят толкова. Пипнах я и преди да се усети, я бях цамбурнал върху себе си. Не разлях много вода по пода, но ако не можеш дори това, какъв бог си? Сега се беше излегнала като мен, но върху мен, така че да може да си я гушкам на спокойствие. Сега бях толкова отпуснат, че можеше да си лежи върху мен. Така по ми харесваше, защото можех да си я мачкам и аз малко. НИкога не оставай длъжен на никого - основно правило на моя светоглед. Постигни всичко сам, а ако не можеш - плащай си дълговете за да не те захапят за задника по-късно.
Лекичко я погъделичках и прошепнах в ухото ѝ.
- Почини си... погрижи се за своя бог, сега и той ще се погрижи за теб.
Обгърнах я с ръце, около корема, и лекичко я стисках, докато започнах да обхождам с устни рамото ѝ, мокро и меко, колкото можеше.
Loki Odinson
Loki Odinson

Брой мнения : 83
Join date : 13.04.2014
Age : 34
Местожителство : Everywhere

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 2 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Kenna Вто Апр 22, 2014 4:02 pm

Не можеше да го разгадае. Бе свикнала да разпознава мъжете и желанията им, като дори той не бе толкова труден … по-скоро не можеше да повярва на това, което му се искаше, но си замълча и се наслади на момента. Нежен смях огласи банята, когато той я вкара във ваната, но щом се излегна, всичко стана съвсем различно. Тялото й се отпусна максимално върху неговото, като пяната почти го бе покрила, а меката светлина от свещите огряваше само най-високите точки, показващи се на повърхността. Но тя не обръщаше чак такова внимание. Отново бе предпочела да затвори очи и да отпусне глава на рамото му, сякаш така нещата ставаха още по-невероятни.
Думите му й харесаха, затова като послушно момиче, тя направи каквото й беше казано. Отпусна се напълно, като това я направи още по-чувствителна на допир и не можеше да се обясни колко приятно се усещаха сега устните му. Подобно на спокоен сън, когато усещаш нещо странно, нещо което те връща към реалността и осъзнаваш, колко е приятно да те събудят с целувки. Но вместо да се разбужда, Кена започна да се унася все повече, като тялото й се отпускаше напълно върху това на Локи. И не след дълго, диханията й станаха по-спокойни, по редки и всичко, което бе присъщо на един заспал във ваната от умора човек.
Kenna
Kenna

Брой мнения : 20
Join date : 20.04.2014

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 2 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Loki Odinson Вто Апр 22, 2014 4:12 pm

Ухилен и доволен, аз я наблюдавах кака се отпуска, как почти заспива върху мен. Неволно си представих, че съм паяк, който омайва жертвата си.
Това обаче беше прекалено много за нея и скоро тя беше почти заспала. Точно както го исках. Всеки друг на мое място би си казал: "О, да, ще ме глезят до посиняване, нека изцедя колкото мога". Но ако искаш да бъдеш бог, не просто да бъдеш наричан такъв, трябва да оставиш впечатление след себе си. След такава нощ си струваше да разказваш над госпожиците за това какво си правил. Момичетата обичаха да си говорят за това. А аз щях да се погрижа след себе си да оставя впечатление, което ще направи опашка пред стаята ми. И то от желание, а не по заповед. Можеше дори да ги омая до такава степен, че да не искат да си тръгна дори повече от Мия.
Споменът за Мия ме поотрезви. Станах, вдигайки на ръце мокрото тяло на Кенна и го увих (не ме питайте как) в една хавлия. Завита в широката пухкава кърпа, аз понесох момичето до леглото, където, я поставих внимателно на измачканите от преди малко завивки. С още малко дребна работа, скоро двамата бяхме на чистичките чаршафи, сгушени един в друг, топличко и свободно, както само голите хора могат.
Loki Odinson
Loki Odinson

Брой мнения : 83
Join date : 13.04.2014
Age : 34
Местожителство : Everywhere

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 2 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Mia Вто Апр 22, 2014 5:52 pm


Както се и очакваше, вечерта беше доста шумна. Кена направи страхотно първо впечатление на гостът, като очевидно и тя се наслаждаваше. Разбира се, че Мия имаше нещо общо. Беше заръчала на момичетата да се държат с него като с истински бог и ако той ги пожелае, да му се отдават, но тук май бе станало обратното. Още с появяването му си личеше, че момичето гледаше на него по различен начин, което можеше само да зарадва нашата домакинка. За щастие и Локи успя да погледне на нея, като на повече от някаква си обикновена жена, която никой безсмъртен не би пожелал.
Нашето момиче не възнамеряваше да ги безпокои. Най-вероятно щяха да се излежават до късно, макар момичетата й да ставаха рано сутринта, за да изпълняват нуждите й. Но за Кена щеше да има почивен ден. Не искаше да лишава госта си от забавление, както и от здрав сън. Ето защо, веднага след като момичетата й помогнаха да се оправи, всички отидоха да закусват навън. Времето беше прекрасно и все пак прекалено слънчево, най-вече за Алис, така че им се стори добра идеята, да се настанят в малката постройка до басейна, която можеше да се определи като трапезария, хол или нещо от сорта.
Беше едва осем и половина. Масата бе отрупана с всевъзможни плодове и закуски, от типа на кроасани, палачинки и разни други сладки изкушения. Те обаче още не бяха докоснати, тъй като момичетата бяха едва на кафето си. Някои от тях още не се бяха събудили, за разлика от Мия, която си бе легнала най-късно и изглеждаше най-свежа.
- Той ще дойде след малко – каза тихо Алис, като нашето момиче не разбра какво точно имаше предвид, тъй като не очакваше гостът им да стане толкова рано – Локи, буден е вече. Сега се облича и после ще ни потърси.
С доволно изражение, Мия се надигна и остави чашата си на масата. Не каза нищо, но и едва ли трябваше. Алис знаеше, какво щеше да се случи, затова просто се усмихна и върна вниманието си към другите момичета, докато тъмнокосата се придвижваше към къщата. Влезе вътре, като тръгна направо към спалнята на богът, но очевидно не се налагаше да се разкарва чак до там. Поел по коридора към хола, той се сблъска със самодивата, която му се усмихна нежно и донякъде закачливо. Сякаш бяха ученици, които се криеха от родителите си и тя знаеше какво беше направил той снощи.
- Добро утро. Добре ли спа? – попита весело тя, макар да знаеше отговора, но преди да го остави да отговори, се обърна към отворената холска врата, която водеше към двора – Закусваме на верандата, желаеш ли да се присъединиш?
Mia
Mia

Брой мнения : 100
Join date : 12.04.2014

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 2 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Loki Odinson Вто Апр 22, 2014 6:15 pm

Замислен, воден от идеята за по-добър ден и далеч по-приятна нощ, аз се излюпих рано сутринта. Рошав и несънен, аз се изнизах от леглото, оставяйки Кенна на спокойствие. Вечерта с нея беше страхотно, но всичко трябваше да свърши, рано или късно. Е, по-добре късно, от колкото рано, но нищо. Въобще не можах да спя. Не се чувствах уморен, аз имах нужда от по-сериозно натоварване за да се уморя. Но такава беше расата ми. Сигурно за това другите пиеха толкова много - за да ги унася по-често.
Облечен, пропускайки бастуна и вратовръзката... и сакото, се спуснах надолу. Както винаги, се движех безшумно, не исках да изоставя Кенна така на произвола на съдбата, но не бях много по бележчиците със сърчица и хиксчета. Вместо това, се присъединих към веселата компания на другите момичета.
Със самочувствието, което винаги криех за себе си, поне обикновено, аз се появих като падаща звезда. Бързо и едва не се шибнах в домакинката си.
Леко стреснат, с едва пригладена назад коса, сякаш сресана само с пръсти и разгащена риза, закопчана до някъде и с разкопчани маншети, се почувствах доста неспретнат, но реших че не си струва да ядосвам когото и да било с мрънкане. Аз не изглеждах размъкнат, боговете не са размъкнати... те са леко неглиже.
- Добро утро - отвърнах с учтива усмивка и си позволих леко намигане, - Нямам нищо против, чувствам се учудващо... гладен, ако ми позволите волността.
Двамта се появихме на Верандата - лекичко и спокойно на вид пространство, отделено от двора с два успоредно разположени френски прозореца с плъзгащи се врати и дори трети, който гледаше на запад. Облечените кресла изглеждаха примамливи и удобни. Избрах си едно и се настаних, кимайки през 5 секунди на домакинята си.
- Надявам се че спахте добре, мадам?
Loki Odinson
Loki Odinson

Брой мнения : 83
Join date : 13.04.2014
Age : 34
Местожителство : Everywhere

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 2 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Mia Вто Апр 22, 2014 6:42 pm


Една самодоволна усмивка се появи на лицето й, когато той прие да се присъедини към тях. Не искаше да изглежда наперено доволна, но знаеше, че няма да откаже на поканата й. Алис не случайно й бе казала какво щеше да се случи, Мия просто искаше да се направи на добра домакинка и да накара госта си да се чувства специален. И сега въпроса беше, какво Кена правеше в момента. На нашето момиче никак не й хареса мисълта, че тя се излежаваше в леглото, вместо да му прави компания или да изпълнява нейните прищевки. Но по-късно щяха да си поговорят сериозно за това и за задълженията й в този дом.
Още с пристигането им, момичетата започнаха да поздравяват Локи, като една от тях веднага се зае да му налее кафе. В тази къща винаги щеше да има кой да го обслужи, дори ако трябва самата Мия щеше да събуе обувките му, за да му направи масаж, но Алис … Алис беше нейна и нашата скъпа домакинка я ревнуваше, сякаш в отношенията им имаше нещо повече. Това, разбира се не беше истина, но вярваше, че тя бе най-скъпоценната й вещ и никога не би я дала … освен за това, което искаше от богът, но до там скоро нямаше да се стигне. Имаше още много мостове и доверие да се изгражда между тях.
- Не мога да се оплача – отговори тя с усмивка, като реши най-накрая да повдигне въпроса – Моля да извиниш лейди Кена за отсъствието й. Сутринта не беше в стаята си, но съм сигурна, че не би си позволила подобно неуважение, ако няма основателна причина.
Разбира се, всеки един на тази маса знаеше точно къде е тя и защо я нямаше. Целта на този разговор беше съвсем различна – искаше да види дали щеше да говори открито за случилото се или предпочиташе да го остави в тайна. Така щеше да й е и по-лесно да разбере, дали да му праща скромни девойки, които просто да му правят компания или ясно и открито да му води момичета, които да топлят леглото му. И в двата случая щеше да се справи, но беше хубаво да го направи така, както на него щеше да му хареса … нали това беше главната цел.
- Надявам се, че храната ще ти хареса. За жалост, ние простосмъртните не сме запознати с обичайните ясния, които се поднасят на трапезата на боговете – доброто подмазване никога не излизаше от мода.
Mia
Mia

Брой мнения : 100
Join date : 12.04.2014

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 2 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Loki Odinson Вто Апр 22, 2014 7:22 pm

Лъчезарен и леееко мазничък, аз се постарах да бъда внимателен със всички. Поздравих ги по име (поне Алис, която ми се усмихна по един твърде познат начин, многозначително и едновременно с това предупредително) и се заех да бъда още по-учтив от преди.
- О, аз напълно разбирам нейното положение. Не можеш винаги да си на шест. Имам предвид, че...
Прочистих гърли и си взех кафето от масичката с притеснено изражение. Не исках да нахалствам, нито да се хваля. По-принцип предпочитах да гледат на мен според делата, а не думите ми, защото богът си е бог, но джентълменът си е джентълмен.
- Тя е дама на много таланти и аз смятам, че е достойна във много отношения. Според мен, ако не звуча прекалено нескромно, тя има качества, които много то вас биха сметнали обект на завист. Но както е казал вашият писател - Ерих Мария Ремарк - Истинският мъж мълчи и се наслаждава.
Ставаше дума за кратко романче наречено Черният обелиск. Това бяха думите на един мъж, който не искаше да обиди жена, с която имаше връзка, понеже той беше женен а тя - вдовица. Стараех се да мина по най-дългия и заобиколен път за да не обидя никого.
А и целта не беше толкова да спасявам честта на Кенна. По-скоро беше бомба със закъснител. Ако ги погъделичках в тази посока, щеше да започне нещо като негласно състезание между момичетата. Има навици, от които човек не може да се откъсне.
- А що се отнася до храната... - внимателно поех една ябълка в ръце и се огледах. Започвах да свиквам с вниманието, което ми отделяха. Обаче трябваше да внимавам. Не биваше да се оливам. Все пак бях на чужда територия.
- Рядкост е да срещнеш дори във Валхала плодове, толкова дъхави и сладки, рядкост е като красотата на жена. Не бива с нея да се играе, защото като всяко цвете, - там крие се и по някой трън.
Завъртях ябълката между пръстите си. След това внезапно ябълката изчезна, сякаш я пъхах в ръкава си или нещо подобно, само дето нямаше място за него там.
- Но макар една да е трудна, не значи ту, че хич не може да се играем, нали?
Огледах многозначително групата около себе си, наслаждавайки се на ефекта. Театралниченето е моя слабост и се старая да го отбягвам, но понякога просто не се получава.
- И да, вечерята е беше страхотна, но тази закуска бие всичко. Свежестта на един плод сутрин не може да се сравни с нищо друго в деветте свята.. освен може би с целувка, но това е друга тема.
Loki Odinson
Loki Odinson

Брой мнения : 83
Join date : 13.04.2014
Age : 34
Местожителство : Everywhere

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 2 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Mia Пон Май 05, 2014 8:07 pm

Беше сигурна, че Кена можеше да се справи с всеки мъж, а думите му само затвърдиха нейните мисли. Рядко чуваше някой да говори така, най-вече един бог, но нашето момиче притежаваше нещо, което скосяваше краката на всички мъже. Е, това щеше да я направи по-милостива. След като се беше справила така добре с предразполагането на госта им, то можеше да си почине още няколко часа, но ако скоро не слезеше при тях, Мия нямаше да остане така спокойна и добронамерена. Тук имаше ред и обичаше всички да го спазват. Щом тя беше отишла на закуска, то едва ли имаше уважителна причина която и да е била от дамите й да отсъства.
- Повярвай ми, знам точно колко талантлива е – каза доволно тъмнокосата, макар да си мислеше за друг от нейните таланти, кой съвсем скоро щеше да сподели с него – И мисля, че може да ти е от полза.
Много хора я подценяваха, но Мия се бе научила, че не можеше да си позволи подобно нещо, нито с враговете, нито с приятелите. Криеше момичето тук от скоро, но вече бе наясно със способностите и силата й, които не бяха никак малко. За една млада вещица, беше доста добра с магиите, отварите и абсолютно всичко, което знаеха старите „занаядчийки”. Причината може би бе в огромния й род, в който всички практикуваха магията или в купищата книги, които предците й бяха оставили. Нямаше голямо значение, стига само да използваше силите си в полза на нашата красавица, а не срещу нея. Тя не обичаше да си цапа ръцете, дори да върши и простичка работа, но това съвсем не означаваше, че не умееше това и онова.
Мия замълча и дълго време остана така, като просто наблюдаваше обстановката отстрани. Гостът й забавляваше момичетата, на които не по-малко им допадаше всичкото това внимание и нещата, които правеше той. И на нея й хареса … макар че все още имаше съмнения, които я караха да се надява, че той не беше някакъв клоун, който знаеше да прави само фокуси. Едва ли това щеше да й помогне, но както винаги, не правеше прибързани заключения, а просто си водеше бележки. Но определено имаше какво да направи, за да изглежда малко по-нормално, поне извън този дом.
- Не искам да бъда прекалено дръзка – прекъсна го тя по средата на представлението – но си мисля, че за да потръгнат нещата, няма да е зле да направим някои промени – това едва ли щеше да му хареса, но да си признаем честно, не можеше да се разхожда из улуците на града с Локи, бог от друга планета – Нека кажем, че това е едно от многото неща, които бих могла да направя за теб, стига само да ми позволиш – да, ако си мислеше, че прави това за него, щеше да е много по-лесно. Макар, че реално погледнато, това всъщност щеше да е неговия плюс. Тя се вписваше идеално в обстановката, беше негов ред.
Mia
Mia

Брой мнения : 100
Join date : 12.04.2014

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 2 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Loki Odinson Пон Май 05, 2014 8:37 pm

Вниманието, което ми отделяха скоро щеше а се окаже потенциално заплащане за едно или друго действие. Не можеше да очаквам, че ще получавам толкова много глезене и ще го получа без да дам нещо в замяна. Честно казано, очаквах, че ще повдигне въпроса още много по-рано. За сега обаче предпочиташе да следва желанията на домакинката си, за да не си навлече неприятности. Старият параноик в мен се завръщаше.
- Ооо, да, нейните таланти са наистина впечатляващи... но се съмнявам, че това е всичко на което е способна. Или че това е единствената насока, в която е толкова талантлива.
Мълчанието, което последва от нейна страна не ми убягна, въпреки, че разговарях с дамите. Определено нещо се въртеше в тази главичка и нямаше да е лошо да науча, преди да е станало прекалено късно или е преценила, че се възползвам прекалено много от нейните придворни дами.
- Някой промени ли, мадам? - вдигнах вежди и се поизправи в стола си. Усещах как нещо се задава. Можеше да е сериозно, а можеше и да е дребно. А можеше да изглежда дребно, а мен да ме прецакат в сюблимния момент. Все пак още не се бях опарил от взаимодействията си с нея, така че поех смело напред.
- Ще направя всичко, което се желае от мен, Лейди Миа. Това е най-малкото, което мога да направя за вас след гостоприемството, което проявихте към мен и моята скромна персона.
Loki Odinson
Loki Odinson

Брой мнения : 83
Join date : 13.04.2014
Age : 34
Местожителство : Everywhere

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 2 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Mia Пон Май 05, 2014 9:23 pm

Това мина по-добре, отколкото очакваше. Предполагаше, че щеше да я засипе с въпроси, да се противи и всичко, което беше правил до сега, но най-накрая имаха някакъв прогрес и то доста по-рано, отколкото някой беше очаквал. Знаеше, че щеше да срещне трудности с него, но колкото по-рано ги изгладеха, толкова по-добре и за двамата. Тя се стараеше изключително много, колкото и трудно да й беше, затова оценяваше и неговото старание, което бе една наистина приятна изненада. Всичко това предизвика нежна и съвсем искрена усмивка на лицето й, която не можеше да се пропусне.
- Радвам се да го чуя – каза тя с неприкрито задоволство – Ако желаеш, може да започнем след закуска … или когато прецениш за добре.
Реши да запази цялата процедура в тайна, тъй като възнамеряваше да го изненада, ако той й позволеше, разбира се. Работата беше там, че дори тя не знаеше, дали изненадата щеше да е приятна или лоша за него, но имаше само един начин да разберат. Трябваше да преминат към действие и колкото повече възможности й даваше, толкова по-бързо тя щеше да спечели доверието му. Ако той наистина можеше да й е от полза, тя беше готова да направи всичко за него и за каузата. Все пак, верните войници бяха тези, които са най-добре облагодетелствани. Затова и Мия се стараеше толкова много. Едно нещо щеше да поиска, но нямаше да бъде никак малко.
Mia
Mia

Брой мнения : 100
Join date : 12.04.2014

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 2 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Loki Odinson Пон Май 05, 2014 9:41 pm

Подозренията започваха да избуяват в мен като плевели. Не исках да бъда неучтив, но не можеше да се очаква от мен да приемам всичко с доверие. До сега не се бях сблъскал дори с една неприятна изненада. Освен ако това не беше хитър начин да се приспи вниманието ми. Не можех да си позволя да се проваля в очите ѝ. Моята собствена чест щеше да пострада значително. Щеше обаче да е неразумно да се доверя чак толкова на силите си. Капан ако имаше пред мен, щеше да щракне лесно, ако не внимавах. За това реших просто да следвам инстинктите си.
- Когато кажете - отвърнах кратко и усмихнато, сякаш нищо не ми тежеше. Беше мой ред да приспивам нейната бдителност. Ако успееше да окаже същото влияние над нея, което тя над него...
щеше да успее да постигне много. И половината победа ми беше в кърпа вързана. Никой не може да изиграе Локи... и да му се размине.
Loki Odinson
Loki Odinson

Брой мнения : 83
Join date : 13.04.2014
Age : 34
Местожителство : Everywhere

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 2 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Mia Пон Май 05, 2014 9:55 pm

Имаше нещо подозрително в това негово спокойствие. Такава параноя, такова черногледство, че сега си беше направо неестествено за него да се държи така. Въпреки това, Мия не възнамеряваше да се оплита в мрежите на собствената си несигурност, както правеше той, затова прие всичко като едно добро започване на деня. Ако той не беше готов да го приеме така, това си беше изцяло негов проблем, макар че всъщност можеше да се превърне в проблем и за всички смъртни същества в тази къща. Е, да се надяваме, че нямаше да избухне така лесно, ако случайно нещо не му допаднеше от плана на нашето момиче.
- Оправи стаята на гостът ни и приготви всичко нужно – каза тя на иконома, който май беше по-наясно със случващото се и от самия Локи.
Мия беше планирала дълго това, макар че се надяваше той сам да се погрижи за тази част, но уви това не се случи. Трябваше да му даде малко начален старт и щеше да седи зад него и да го побутва към правилната посока, като някоя майка, докато той сам не започнеше да го прави. Имаше безкрайно търпение и огромно желание да се издигне в очите му, като се надяваше, че нямаше да се възпротиви, че щеше да наруши съня на Кена. Знаеше, че е останала да спи в леглото му, но това можеше да го прави и някъде другаде. Нашето момиче имаше да върши по-важни неща, така че на малката щеше да й се наложи да я разбере.
Без да каже нищо повече, Алис веднага реагира, знаейки какво се очакваше от нея. Обожаваше я! Знаеше всичко, виждаше различни възможни варианти на бъдещето и за разлика от другите момичета, не чакаше да й казват какво да прави, ами просто бе наясно с това, което щеше да остави Мия доволна. Затова стана, като се извини на гостът и тактично привика и другите момичета, които трябваше да й помогнат, за да бъде всичко готово. Всеки имаше своята роля и докато до една я изпълняваха, Мия щеше да е доволна.
Mia
Mia

Брой мнения : 100
Join date : 12.04.2014

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 2 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Loki Odinson Вто Май 06, 2014 10:34 am

Реших, че подобна реакция е меко казано, излишна. Вместо това, щях да си кесна на мястото и да се оставя на течението, докато тя реши какво да ме прави. Не беше в мой стил да оставям друг да командва парада, но честно казано, не очаквах от нея да ми навлече толкова сериозни неприятности. А и сега вече можех да го възприема като сделка. Сега беше мой ред да платя. И нямах намерение да я измамя. Понеже, ако лъжеш всички и непрекъснато, хората започват да го очакват от мен. А ако не изненадваш никого, оставаш в задните редици.
Забелязах, че праща иконома си, вампирясалия бастун от снощи, да оправи стаята ми. Дали оправянето на стаята не беше някакъв знак, да се постави капана? Или беше просто дискретен начин да каже "Иди събуди Кена". Трудно е да се прецени, особено в моето отпуснато състояние. Беше ми приятно с нея... даже много. Но не можеш да прецениш, ако не пробваш всички вина на масата, нали?
Loki Odinson
Loki Odinson

Брой мнения : 83
Join date : 13.04.2014
Age : 34
Местожителство : Everywhere

Върнете се в началото Go down

Mia's mansion - Page 2 Empty Re: Mia's mansion

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите