Barton Hollow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» “I was dead until you found me, though I breathed. I was sightless, though I could see. And then you came... and I was awakened.”
Night club "Ice" EmptyСря Ное 05, 2014 5:37 pm by Adelaide Dyer

» Станете наши приятели
Night club "Ice" EmptyСря Авг 20, 2014 6:52 am by Briana Asher.

» Търся си другарче за РП
Night club "Ice" EmptyСъб Юни 28, 2014 1:45 pm by Alison

» Търся си половинка
Night club "Ice" EmptyЧет Юни 19, 2014 7:07 pm by Alison

» Bar "Tropic"
Night club "Ice" EmptyСря Юни 18, 2014 9:14 pm by Аримана

» Търся си другарче за ГИФ РП
Night club "Ice" EmptyВто Юни 17, 2014 10:44 pm by Adelaide Dyer

» My home
Night club "Ice" EmptyВто Юни 17, 2014 10:15 pm by Аримана

» Търся си друго
Night club "Ice" EmptyВто Юни 17, 2014 9:47 pm by Аримана

» A special day for a special someone <333
Night club "Ice" EmptyСъб Май 24, 2014 7:15 am by Adelaide Dyer

Екип
Night club "Ice" Amber_zpsfb0536d0
Miss Steele
Night club "Ice" Pkvvc9Ndk5yx_zps9102cbb7 Night club "Ice" Matt_zpscc776e3f
Mr. Grey
Night club "Ice" Doutzen_zpse7cdeaa2
Elizabeth.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 19, на Нед Апр 13, 2014 11:38 am

Night club "Ice"

3 posters

Go down

Night club "Ice" Empty Night club "Ice"

Писане by Alexandra Steele Вто Апр 08, 2014 7:06 pm

Night club "Ice" 7241636k


Последната промяна е направена от Alexandra Steele на Чет Апр 17, 2014 4:23 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Alexandra Steele
Alexandra Steele
Admin

Брой мнения : 882
Join date : 05.04.2014

https://bartonhollow.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Night club "Ice" Empty Re: Night club "Ice"

Писане by Alison Вто Апр 15, 2014 8:57 pm

Лунната светлина озаряваше цялата ми стая толкова беше светло от нея че за малко можеш да си помислиш че е ден а не вечер.Лежейки на леглото в мисли къде е чудовището което търся и дали е наранил някой друг ме караше да губя контрол.Искаше ми се бързо да го открия,но за съжаление той знаеше как да се пази и едва ли щеше да е толкова лесно,все пак го преследвам от години и не е нито лесно нито приятно.Знаех че като седя в тази стая нищо няма да постигна.Зачудих се къдели биха се събирали"лошите" и ми светна че единственото място което най вероятно предпочитат са баровете и нощните клубове.Затова реших да отида на оглед и да видя дали ще открия нещо.Станах от леглото и се огледах като си казах "не мога да отида в този вид".Набързо си оправих косата,намерих една черна рокля с голямо деколте поиспипах малко грима и се отправих към първия нощен бар за който се сетих или по скоро клуб.Така се озовах тук.
Когато влязох вътре видях огромна тълпа от потенцялни жертви от които да разбера нещо.Добрах се до бара,седна и хоръчах едно мартини.Усмихнах се лъскателно на бармана и заогледах хората около мен за да си избера първата жертва.
Alison
Alison

Брой мнения : 26
Join date : 14.04.2014

Върнете се в началото Go down

Night club "Ice" Empty Re: Night club "Ice"

Писане by Marc de Valder Сря Апр 16, 2014 7:16 pm

Баровете в града бяха много.Всеки бе различен,а това затрудняваше избора къде да се забавлява човек или същество.Някои по пусти барове,бяха за хората,а другите за съществата.Лично аз предпочитах по опасните места и затова дори не се навъртах около тихите и безопасни квартали,където бе пълно с хора,не знаещи какво искат.
Излизайки от вкъщи,се замислих къде да ходя.Първоначално тръгнах към Нощния клуб ,,666",но после се отклоних и тръгнах към Айс клуб.Там беше по интересно и имаше по-голямо разнообразие от жени.Повечето в тоя клуб бяха красиви,но имаше и изключения.
Когато стигнах и минах без проблем през охраната,веднага седнах на бара и си поръчах уиски.Обожавах го това питие.Просто ми беше като вроден навик само това да пия почти винаги.
Докато надигах чашата,една дама седна до мен,а аз като възпитан мъж,станах от моя стол,подадох ръка и казах.
-Добър вечер,красавице.-усмихнах се ослепително и отново седнах на мястото си.
Marc de Valder
Marc de Valder

Брой мнения : 177
Join date : 15.04.2014

Върнете се в началото Go down

Night club "Ice" Empty Re: Night club "Ice"

Писане by Alison Чет Апр 17, 2014 2:18 pm

Супер дори не се наложи да чакам за да не навърти някой на около.Непознатия бързо ме заговори не ми трябваше дарбата да чета мисли за да знам че той е демон.Винаги ги усещам когато доближа някой от техния вид,все пак не за пръв път виждам такъв индивид.Но тази вечер нямаше да се карам с него,а щях да правя нещо по-приятно от което и двамата да сме доволни.
Усмихнах му се широко и казах:
-Добър вечер красамецо-прехапах усни и продължих:
-Сам ли си дошъл?
Alison
Alison

Брой мнения : 26
Join date : 14.04.2014

Върнете се в началото Go down

Night club "Ice" Empty Re: Night club "Ice"

Писане by Marc de Valder Чет Апр 17, 2014 2:48 pm

Огледах се наоколо,но нямаше друго така хубаво момиче,като това до мен.Върнах погледа си на нея и проследих внимателно движенията й на устните и цялото й тяло.Беше ясно по всичко,че ме сваля,но какво лошо има в това?Бях сам,нежелан и необвързан.Нищо не ме спираше да се забавлявам тази вечер.В заведението нямаше голям избор от красиви жени,които не са хора,а това само ме отблъскваше от тях.Не харесвах смъртните от както се помня.Всичко,което можеш да правиш с едно същество,с тях не можеше,защото пищяха от най-малката болка или бяха прекалено страхливи.
Момичето пред мен,бе върколак,което доста ми хареса.Вариантите за някакъв вид връзка по между ни,бяха много,но каква щеше да е нашата,зависеше от съдбата и от нас,до някъде.
Когато ме поздрави и попита дали съм сам,се усмихнах приятелски и отговорих.
-Сам съм,както тук,така и в живота.-отпих от уискито си и попитах.-А ти?-дано ме беше разбрала,защото нещо не ми беше до дълги и оттекчителни разговори.
Marc de Valder
Marc de Valder

Брой мнения : 177
Join date : 15.04.2014

Върнете се в началото Go down

Night club "Ice" Empty Re: Night club "Ice"

Писане by Alison Чет Апр 17, 2014 3:03 pm

Красив и свбободен супер за сега отговаря на очакванията ми да се надявам че и занапред ще е така и ще успея да измъкна нещо от този демон.Само като си помислих какво щях да направя ми се гадеше,но бях готова на всичко за да изпълня това за което съм дошла.Той определено знаеше каква съм и си личеше че няма нищо против значи сега беше време само да му завъртя главата и готово.
-Да и аз съм сама като теб.-отпих от питието си и продължих:
-Тук на бара е малко скучничко искаш ли да се разгорещим на дансинга?-намигнам му и облизах усни.
Alison
Alison

Брой мнения : 26
Join date : 14.04.2014

Върнете се в началото Go down

Night club "Ice" Empty Re: Night club "Ice"

Писане by Marc de Valder Чет Апр 17, 2014 3:24 pm

Значи и тя е сама...хубаво.Това ми харесваше,но беше ми любопитно до къде е готова,за да постигне целите си..защото тя не искаше само флирт или танци за една вечер.Целта й бе по-голяма,личеше си.
Загледах се в нея,но нещо ме съмняваше.Гледайки я,я питах сериозно,но и с лек намек на ярост.
-Каква ти е целта с този флирт и всичко около него?-имаше нещо гнило.Но повече ме ядосваше това,че отново попаднах на използвачка.Най-добре щеше да бъде,ако си тръгна докато имам време и не стане прекалено късно,но нека първо да науча истината,пък после ще му мисля.
Marc de Valder
Marc de Valder

Брой мнения : 177
Join date : 15.04.2014

Върнете се в началото Go down

Night club "Ice" Empty Re: Night club "Ice"

Писане by Alison Чет Апр 17, 2014 3:36 pm

Явно този не бе толкова глупав за колкото го мисле и новера със свалката не минавеше.Трябва да реше да му кажа истината или да го излъжа с нещо достоверно.Но както обикновенно се доверявам на инстинктите си и затова реших пак да заложа на тях.Погледнах го в очите и казах:
-Смисъла на всичко това е много прост искам да разбера дали знаеш нещо за еднин тип който преследвам,знам че се демон а той е зъл такаче си помислих че ще можеш да ми помогнеш да го открия.Но като те гледам явно едва лище стане.Едва ли някога някой като теб ще помогне на някой като мен.-погледнах надолу преглътнах тежко след което вдигнах глава и стана от стола.
-Ще е по добре да тръгвам.-казах го с тих глас.
Alison
Alison

Брой мнения : 26
Join date : 14.04.2014

Върнете се в началото Go down

Night club "Ice" Empty Re: Night club "Ice"

Писане by Marc de Valder Чет Апр 17, 2014 3:43 pm

Е не мога да отрека,че съм чудовище.Успях с две думи да изгоня красавицата пред мен,без дори да и знам името.Беше жестоко,но когато каза какво иска,я спрях и станах от стола с думите.
-Любопитството ми понякога е коварно за което се извинявам.-усмихнах се леко и я хванах за ръката,като я поведох към средата на дансинга.-Ще ти помогна,а после каквото реши съдбата.Не съм чак толкова лош,че да не помогна на красавица като теб.-погледнах я уверено след,което се отдадохме на танца,който беше бърз,но не ми бе проблем с такава партньорка като нея.Танцуваше доста добре за един върколак,но пък това не беше от значение.Скритите таланти в хората и съществата не зависят от това какво си,а какво умееш.Какво ти се отдава,а на определено танците й бяха в кръвта.
Marc de Valder
Marc de Valder

Брой мнения : 177
Join date : 15.04.2014

Върнете се в началото Go down

Night club "Ice" Empty Re: Night club "Ice"

Писане by Alison Чет Апр 17, 2014 4:20 pm

Явно той не бе чак толкова лош,но това не означаваше че ще сваля гарда си и че ще стана мекушава.Зарадвах се че ме спря и каза че ще ми помогне за първи път показах лека тъга и мъж за пръв път омеква от това.Но бързо разкарах мрачните мисли и реших да заложа на веселото и да се разгорещим.
Докъто танцувахме се приближих максимално до него и започнах да танцувам съблазнително.Доближих се до ухото му и казах:
-Готов ли си за нещо по-горещо.
Alison
Alison

Брой мнения : 26
Join date : 14.04.2014

Върнете се в началото Go down

Night club "Ice" Empty Re: Night club "Ice"

Писане by Marc de Valder Чет Апр 17, 2014 4:41 pm

Това се казваше изгаряне.Предложих си помощта,а тя веднага се възползва и почна всичко наново.Идеята ми допадна,но какво ще става?Ще бъде само секс и помощ,която ще се заплати с една-две нощи ли?Не,че ми пукаше...Какво толкова?Един секс,малко помощ и минавам на следващата.Повечето бяха използвачки и не ми пукаше особено дали после ще са доволни или ще страдат.Знаех,че всяка мечтаеше да мачка чаршафите с мен,но често след това бяха сърдите.Женска му работа.....
Когато премина на еротични танци едва ли не...отвърнах на всяко едно докосване.Харесваше ми,но не исках да изглеждам като някой лесен мъж,затова се отдръпнах и казах.
-Намали темпото,иначе ще трябва по средата на дансинга да разбереш какъв мъж съм.-усмихнах се изкушаващо,но целта ми бе лека игра,а после нещо сериозно.
Marc de Valder
Marc de Valder

Брой мнения : 177
Join date : 15.04.2014

Върнете се в началото Go down

Night club "Ice" Empty Re: Night club "Ice"

Писане by Alison Чет Апр 17, 2014 4:52 pm

Признавам си сладък е но с всяка изминала минута са чудех дали си заслужава да легна с мъж заради това което търся.Тъкмо си мислех това и тай каза нещо за намаляване на темпото.Тогава ми щакра че не бе нужно да го свалям за да ми каже каквото знае.Време бе да заложа на опита си а не на свалките.Затова го хванах за ръката и го издърпак към тоалетните.Отидохме в женската тоалетна,вкарах го в една от кабините бутнах го до стената и казах:
-Съалявам но нямам време за свалки ще ми кажеш ли каквото знаеш?Знам че и на теб тези тъпи игри със свалките не са ти по вкуса.Таааа.....
Alison
Alison

Брой мнения : 26
Join date : 14.04.2014

Върнете се в началото Go down

Night club "Ice" Empty Re: Night club "Ice"

Писане by Marc de Valder Пет Апр 18, 2014 10:06 pm

Взе да става интересно.Търсеше демон,но кой ли?То само в тоя град имаше над 1000 глупака.Чудех се как се помага на такава красавица за подобно нещо...Освен да седнем на по тихо място и да поговорим сериозно по темата...Но това момиче пък май беше купонджийка,щом реши тук да обсъдим това.
Хванах я за ръка и я поведох към изхода.Излизайки отпред,където бе много по-тихо,казах.
-Първо-как се казваш?Второ-ще ти помогна,но няма да е безплатно.-гледах сериозно,но отвътре кипях от радост.Обичах да наранявам и това,че сега ми се отдава възможност,бе като дар за мен.Рядко ми се отдаваше възможност да помагам на някой от което аз също да съм доволен.
Marc de Valder
Marc de Valder

Брой мнения : 177
Join date : 15.04.2014

Върнете се в началото Go down

Night club "Ice" Empty Re: Night club "Ice"

Писане by Alison Съб Апр 19, 2014 3:46 am

Явно искаше нещата да станат по неговия начин,не бях много съгласна,но ако исках да разбера нещо трябваше да преглътна гордостта си. Пък какво толкова може да иска в замяна.
-името ми е Алисън,а твойто?
-и също така какво ще искаш в замяна?-погледнах го въпросително.
Alison
Alison

Брой мнения : 26
Join date : 14.04.2014

Върнете се в началото Go down

Night club "Ice" Empty Re: Night club "Ice"

Писане by Marc de Valder Съб Май 03, 2014 4:30 pm

Започнахме добре,щом си каза името най-накрая и донякъде се съгласи с моите условия.Въпроса бе как щяхме да стигнем до целта.Нещо,което не ми се мислеше сега,защото бях прекалено разсеян и замислен за това как да си плати.Имаше много начини,но кой бе най-правилния?Кой бе най-точния?
Огледах се наоколо и казах,но само името си.
-Моето е Марк.-не казах нито фамилия,нито нещо повече.Все пак не я интересуваше на този етап.Бе по-важно да й помогна за ония глупак.Ясно бе,че искаше да му отмъсти,да го нарани.Цената обаче бе проблем.Аз бях нахален,а тя бе готова да плати всичко за да й помогна.Тоест можех да поискам всичко,дори най честото,което исках бе секс или определен период в който да ме задоволява.
Погледнах към нея и проявих милост.Честно,до този момент не знаех какво означава тази дума,но сега ще рискувам да науча значението й.
-Искам да пробваме дали между нас може да су получи.Тоест предлагам ти връзка,една обикновена връзка,изпълнена с драма,любов,караници и така нататък.-усмихнах се леко и зачаках острия й отговор,а именно отказ.
Marc de Valder
Marc de Valder

Брой мнения : 177
Join date : 15.04.2014

Върнете се в началото Go down

Night club "Ice" Empty Re: Night club "Ice"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите