Barton Hollow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» “I was dead until you found me, though I breathed. I was sightless, though I could see. And then you came... and I was awakened.”
My mother told me I had a chameleon soul; EmptyСря Ное 05, 2014 5:37 pm by Adelaide Dyer

» Станете наши приятели
My mother told me I had a chameleon soul; EmptyСря Авг 20, 2014 6:52 am by Briana Asher.

» Търся си другарче за РП
My mother told me I had a chameleon soul; EmptyСъб Юни 28, 2014 1:45 pm by Alison

» Търся си половинка
My mother told me I had a chameleon soul; EmptyЧет Юни 19, 2014 7:07 pm by Alison

» Bar "Tropic"
My mother told me I had a chameleon soul; EmptyСря Юни 18, 2014 9:14 pm by Аримана

» Търся си другарче за ГИФ РП
My mother told me I had a chameleon soul; EmptyВто Юни 17, 2014 10:44 pm by Adelaide Dyer

» My home
My mother told me I had a chameleon soul; EmptyВто Юни 17, 2014 10:15 pm by Аримана

» Търся си друго
My mother told me I had a chameleon soul; EmptyВто Юни 17, 2014 9:47 pm by Аримана

» A special day for a special someone <333
My mother told me I had a chameleon soul; EmptyСъб Май 24, 2014 7:15 am by Adelaide Dyer

Екип
My mother told me I had a chameleon soul; Amber_zpsfb0536d0
Miss Steele
My mother told me I had a chameleon soul; Pkvvc9Ndk5yx_zps9102cbb7 My mother told me I had a chameleon soul; Matt_zpscc776e3f
Mr. Grey
My mother told me I had a chameleon soul; Doutzen_zpse7cdeaa2
Elizabeth.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 19, на Нед Апр 13, 2014 11:38 am

My mother told me I had a chameleon soul;

2 posters

Go down

My mother told me I had a chameleon soul; Empty My mother told me I had a chameleon soul;

Писане by -mikey Пет Май 09, 2014 8:58 pm

colours and carousels.


|Mikey Harmon|18|Human with gif|FC:cameron Monaghan|

-Мога ли да стана нормален? – мъжки глас заговори.
-Може би. Ако се отдадеш изцяло на Бог. –обади се друг мъжки глас, но малко по-дрезгав. По принцип Мики въобще не вярваше в Бог. Не можеше да вярва в някого или нещо ,за което няма никакви доказателства за съществуването му.
- Бог няма да помогне. Той не съществува. - промърмори. Лежеше на адски удобен диван с много пухени възглавници в различни цветове. Не трябва ли всичко да е в един цвят, запита се. Явно този психолог е някаква арт натура. Въпреки ,че не беше облечен, като за този стил. Беше с бяла риза и черен панталон. Изглеждаше по скоро ,като бизнесмен ,а не като психолог. Да не забравяме ,че беше адски секси за човек чиято работа е да изслушва луди. Особено така ,както бе разкопчал първите три копчета на ризата си и се показваха няколко косъмчета от мускулестите му гърдите. Явно нарочно си бе избрал по-тясна риза за да му се виждат страхотните мускули. Мики се опитваше да не гледа много в него, защото щом погледнеше веднага загубваше ума и дума.
- Защо мислиш така? В библията пише... – и така започна да изнася лекцията си-както винаги- защо трябва да вярваме в Бог. Хармор не го слушаше. Никога не го слушаше, когато започнеше да говори за това. Ако не можеше да му даде някакви съществени доказателства-а той не можеше- защо по дяволите трябваше да изнася тази лекция?! Момчето затвори очи. Започна да мисли? Защо трябваше да е такъв? Ако съществуваше Бог наистина, защо е избрал точно той да е гей? Последното му заключение беше, че живота е шибан –както винаги-.
- Давид? Давид?- Усети ръката му на дясната си ръка да го разтърсва леко. Явно бе заспал. Кой ли не би заспал след тази тъпа лекция сигурно бе минал час, каза си.
- Да, да ,тук съм! – каза и потърка очите си с лявата ръка. Ръката на психолога така и не се махна, даже го гледаше малко странно. Давид не беше сигурен дали го гледа с любопитство или все едно....не. Не. Не можеше да е това. Гледаше го сякаш... искаше да го целуне или нещо такова. До колкото си спомняше психолога не беше споменавал сексуалната си ориентация. Не изглеждаше такъв. Даже изглеждаше съвсем нормален.
- Благодаря ,че ме изслуша. – каза с една от онези негови секси усмивки, които караха Мики да настръхва.
-Н-няма п-проблем- защо по дяволите трябваше да е толкова красив? Не можеше ли да е някой нормален психолог на около четиридесет години с очила и с не толкова секси мускули? Е, явно не.
-Очарователно е ,как като ме погледнеш започваш да заекваш. – така и не свали шибаната божествена усмивка от ангелското си лице. Мамка му, изруга на ум. Беше разбрал, а момчето се стараеше да не бъде толкова очевидно. Беше се провалил ,както винаги. Изведнъж усети, как разстоянието между тях се скъсява. Опита се да каже "какво правиш", но себеше вцепенил. Вече усещаше дъхат му, който впрочем миришеше на мента. Беше перфектен. Милиметри деляха устните им. Мики искаше да ги опита. За него бяха, като вино, а той искаше да се напие. И тогава се случи.
Все едно някой му беше пробил черепа с пирон или му бяха били главата с чук. Е, беше някаква статуетка, но болката се равняваше на забития пирон в черепа.
Събуди се в болничното легло в болницата на града. Не помнеше почти нищо. Имаше само бели петна.
- Помощ. Помощ... – изведнъж група хора се ступаха около леглото. Шепнеха и колкото повече се доближаваха до леглото му толкова повече увеличаваха децибелите.
- Кои сте вие? - попита Мики. Коремът му започна да се преобръща от страх.
- Помощ. Помощ. – казаха го още няколко пъти и тогава започнаха да крещят.
Припадна от шока и ужаса и до ден днешен го преследват.


-mikey
-mikey

Брой мнения : 28
Join date : 09.05.2014
Age : 25

Върнете се в началото Go down

My mother told me I had a chameleon soul; Empty Re: My mother told me I had a chameleon soul;

Писане by Alexandra Steele Пет Май 09, 2014 9:06 pm

Одобрен си :* добре дошъл във форума
Alexandra Steele
Alexandra Steele
Admin

Брой мнения : 882
Join date : 05.04.2014

https://bartonhollow.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите